Pierre Alechinsky - Galerie la france - Verkocht

Pierre Alechinsky - Galerie la france kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Galerie la france kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky - Galerie la france kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky - Galerie la france kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky - Galerie la france kopen? Bied vanaf 325!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1971
Stijl Abstract
Onderwerp Figuren
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 80 x 56 cm (h x b)
Incl. lijst 98 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 100
zeer fraaie in nieuwstaat verkerende zeefdruk van alechinsky.
oplagenummer:58/100
Handgesigneerd.
Deze zeefdruk maakte alechinsky voor zijn eigen tentoonstelling.Niet te verwarren met de poster die uitgegeven werdt.

Erg mooi ingelijst.[zie foto,s]
Dit fraaie werk kan worden verzonden of afgehaald in eindhoven of drachten.
Verzending gebeurt altijd verzekerd en aangetekend.
Verzending en elke schade daaruit voortvloeiend is voor risico koper.
nvt
Binnen Nederland € 8,95