Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie - Verkocht

Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie kopen? Bied vanaf 695!
Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie kopen? Bied vanaf 695!Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie kopen? Bied vanaf 695!Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie kopen? Bied vanaf 695!Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie kopen? Bied vanaf 695!Pierre Alechinsky - Handgesigneerd lithografie kopen? Bied vanaf 695!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1961
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50.5 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Kleurenlithografie

1961

Handgesigneerd en genummerd in potlood

Oplage: 100

Gedrukt door Beaudet, Parijs

Catalog raisonné: Alechinsky/Rivière No. 119, p. 53

Preegdruk (blindstamp) ‘Edition van de Loo’ linksonder

Op Arches papier

Afmetingen beeld: 44 x 60 cm

Afmetingen blad: 50,5 x 66 cm

In zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 644,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-06-2020 om 17:41
Eindtijd:28-06-2020 om 11:11
tjiepie
27 jun. / 15:56
€ 560