Een bijzonder en exclusieve litho op arches logogram van Pierre Alechinsky & Christian Dotremont. De twee belangrijkste Belgische CoBrA leden.
Het origineel van het logogram met het handgeschreven gedicht, dus zonder de randen van Alechinsky, staat in Centre Pompidou. Het gedicht ((J'écris à Gloria) schreef Christian Dortemont voor Gloria, een Deens meisje op wie hij in 1943 verliefd werd.
De litho is gedrukt in 1971 door Imprimerie Arte uit Parijs in opdracht van Olivetti uit Milaan.
In totaal zijn er 300 exemplaren waarvan 200 H.C’s (zijn gegaan naar Olivetti Milaan) en enkele “proefdrukken”.
Links onder gesigneerd door Pierre Alechinsky.
Totale afmetingen circa 63 x 94cm.
Oplage nummer 124/300 H.C (hors commerce).
Het is mogelijk om het werk vooraf te bezichtigen en te beoordelen @dabra art.
Geleverd met certificaat van echtheid.
Literatuur,
- Christian Dotremont Les estampes (De prenten) SVH Nr 47 - Alechinsky 'Les Estampes' Rivière Nr 509
Redelijk
Links onder een lichte “vlek” en het papier is (zeer) licht “gebobbeld” (zie foto’s) maar zeker niet storend en wat na het inlijsten niet meer opvalt. Verder in goede staat, zeker gezien de leeftijd van het werk.
Tot 5 kg.
€ 11,00
Naar België
€ 20,00
€ 25,00
Europese Unie
€ 25,00
Wereldwijd
€ 40,00
Extra