Pierre Alechinsky - Litho Deuxième - Verkocht

Pierre Alechinsky - Litho Deuxième kopen? Bied vanaf 800!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - Litho Deuxième kopen? Bied vanaf 800!Pierre Alechinsky - Litho Deuxième kopen? Bied vanaf 800!Pierre Alechinsky - Litho Deuxième kopen? Bied vanaf 800!Pierre Alechinsky - Litho Deuxième kopen? Bied vanaf 800!Pierre Alechinsky - Litho Deuxième kopen? Bied vanaf 800!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1974
Techniek Litho
Stijl Expressionistisch
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 80 x 54.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 190
Bijzonder mooie originele litho van Pierre Allechinsky genaamd Deuxième.

Het werk verkeerd in uitstekende conditie en wordt gelijst geleverd.

Het werk is met potlood handgesigneerd en genummerd.

Nummer: 51 / 190

Galerieprijs: 2.750 - 3.000 euro (al worden er ook hogere prijzen gevraagd).

Pierre Alechinsky’s abstract expressionisme en zijn schilderijen met groteske en fantastische figuren zijn duidelijk beïnvloed door het surrealisme en de technieken van de Amerikaanse Action Painting. Na zijn ontmoeting met Christian Dotremont, één van de stichters van de CoBrA-groep, sluit Alechinsky zich in 1949 aan bij deze kunstvernieuwende strekking. Hij draagt veel bij tot de verwezenlijking van het tijdschrift 'CoBrA'. Met Dotremont was Alechinsky de spil van de Belgische tak van CoBrA. In 1951 organiseert hij de 2de internationale tentoonstelling van experimentele CoBrA-kunst in het Palais Des Beaux-Arts van Luik.
Altijd donker en netjes in bewaarmap bewaard gebleven. Recent gelijst.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 17,00