Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 - Verkocht

Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!

Verkoopprijs: € 1.437,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!Pierre Alechinsky - litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching nr 75/100 kopen? Bied vanaf 1500!

Geplaatst door  exotof1

Lid sinds 2018
6 verkochte items
  • Pierre Alechinsky (1927)
Jaartal1963
TechniekLitho
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen37 cm x 54.5 cm (h x b)
Lijst63 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100

Mooie, historische werk ter gelegenheid van een gezamenlijke tentoonstelling van Alechinsky, Walasse Ting en Reinhoud in Galerie de France (1963).  Volledige titel: “Solo de Sculpture et Divertissement / arrangé pour peinture de quatre mains”

https://www.moma.org/collection/works/70805
DIT IS EEN LITHO ,GEEN BLAD UIT EEN BOEK, EN ECHT WERK

litho van Alechinsky en Ting genaamd Aleching

Dit item is verkocht voor 1.437,50(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-12-2020 om 20:33
Eindtijd:26-12-2020 om 20:32
Patrickver
26 dec. / 20:27
€ 1250