Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 - Verkocht

Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99 kopen? Bied vanaf 600!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1983
TechniekLitho
IngelijstIngelijst
Afmetingen23.5 cm x 28.5 cm (h x b)
Lijst36.5 cm x 44.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99
Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 13 - ingelijste litho - 1983 - oplage 99

Kleurenlithografie nummer 13 uit de portfolio “Arrondissements de Paris” (1983)
Stijlvol ingelijst
Nummer: 50/99
Afmetingen: 23,5 cm x 28.5 cm
Afmetingen lijst: 36,5 cm x 44,5 cm
Rechtsonder handgesigneerd in potlood
Linksonder handgenummerd in potlood 50/99
Kunstwerk en lijst verkeren in zeer goede staat; kan onmiddellijk worden opgehangen aan uw muur.
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper.

Pierre Alechinsky (1927)

BelgischBelgischAlle items van deze kunstenaar (6)
Geplaatst door  kunstlinda
FA. (25)

102 verkochte items
Alle items van deze verkoper (3)
44.5 cm
36.5 cm
28.5 cm
23.5 cm
Dit item is verkocht voor 690,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-09-2022 om 19:18
Eindtijd:23-09-2022 om 10:57
evavonrauch
23 sep. / 10:37
€ 600