Pierre Alechinsky - Paris, Arrondissement 3 - 1983 - oplage 99
Kleurenlithografie nummer 3 uit de portfolio “Arrondissements de Paris” (1983)
Stijlvol ingelijst
Handgesigneerd in potlood rechtsonder
Handgenummerd in potlood linksonder: 13/99
Afmetingen binnen passepartout: 23,5 cm x 28.5 cm
Afmetingen papier: 32 x 43 cm
Afmetingen lijst: 43 cm x 46 cm
Kunstwerk en lijst verkeren in goede staat; kan onmiddellijk aan uw muur.
Wordt verzekerd verzonden met track en trace
Heeft u een vraag, of wilt u het werk alvorens u bod uitbrengt komen bekijken, stel dan een vraag via de button "vraag de verkoper.