Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. - Verkocht

Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 325!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 325!Pierre Alechinsky ets 'L'épreuve' - 1989 - oplage 60 ex. kopen? Bied vanaf 325!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Een fraaie Alechinsky ets 'L'épreuve' op Arches.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 60ex.

De afmetingen van de afbeelding zijn: 19 x 25,5 cm - blad:31,5 x 41,5 cm.