Prachtige kleurenlitho uit 1950 van Pierre Alechinsky (Brussel 1927). De Kleurenlitho is gesigneerd rechtsonder in de steen. De afmetingen zijn 25cm x 27cm. De afmetingen van de lijst is 33cm 43cm.
Verzenden mogelijk.
Status: Zeer goed, is ingelijst en kan zo aan de muur.
Over hemzelf:
Pierre Alechinsky is een Belgische Cobra-schilder geboren te Brussel, zijn studies deed hij aan de Ecole Supérieure d'Architecture et des Arts Décoratifs in Brussel. Alechinsky combineert meerdere technieken in zijn werk. Zo combineert hij aquarel en schetsen. Zijn werk werd in de tweede helft van de jaren 50 trouwens meer bewogen. Hij bracht zijn verf ook steeds dikker op het doek aan. Zijn doeken werden bedekt met massa's verf in groene, blauwe, witte en grijze tinten. Zo bereikt zijn werk in de laten jaren 50 een grotere vrijheid (zowel in vorm als in kleur) en verschijnen er ook fabelwezens in zijn werken.