Pierre Alechinsky - Pierre Alechinsky, Litho, Abstract - Verkocht

Pierre Alechinsky, Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky, Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 125!Pierre Alechinsky, Litho, Abstract kopen? Bied vanaf 125!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Rode compositie.

Omschrijving staat op de achterzijde.

Jaar: 1988

Ingelijst: ja, met glas. Lijst is in redelijke staat.

Afmetingen: 36 x 26 cm (52,5 x 41,5 cm met lijst)

Zeer fraaie litho.

De verzendkosten zijn: € 8,00 standaard pakket of € 10,00 aangetekend pakket.

Ophalen is ook mogelijk