| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Rode compositie.
Omschrijving staat op de achterzijde.
Jaar: 1988
Ingelijst: ja, met glas. Lijst is in redelijke staat.
Afmetingen: 36 x 26 cm (52,5 x 41,5 cm met lijst)
Zeer fraaie litho.
De verzendkosten zijn: € 8,00 standaard pakket of € 10,00 aangetekend pakket.
Ophalen is ook mogelijk
| Transport | |
| Garantie | |