Pierre Alechinsky - zonder titel maar met lijst! - Verkocht

Pierre Alechinsky - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 995!
Pierre Alechinsky - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 995!Pierre Alechinsky - zonder titel maar met lijst! kopen? Bied vanaf 995!
  • Pierre Alechinsky (1927)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
StijlExpressionistisch
OnderwerpPortret
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 44 cm (h x b)
Lijst75 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage99 exemplaren

Fraai kleurrijk werk van  Cobrakunstenaar Pierre Alechinsky met passe partout en lijst. De lijst is niet nieuw maar goed toonbaar. Al met al fraai ingelijst! Het werk kan zo aan de muur worden opgehangen. Het betreft een litho met daarin een ets.
Het werk kunt u vooraf komen bekijken en beoordelen. Het werk kan na aankoop afgehaald worden bij galerie Rotor in Gorcum of  verzonden worden per  koerier worden verzonden binnen Nederland en België.
De foto is door het glas van de omlijsting heen genomen.
Verzenden per koerier. Of verzenden zonder lijst per post.

Dit item is verkocht voor 1.030,40 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:29-11-2022 om 15:39
Eindtijd:10-01-2023 om 08:31
Dabra_art
09 jan. / 21:17
€ 896