Pierre Alechinsky - zonder titel - Verkocht

Pierre Alechinsky - zonder titel kopen? Bied vanaf 895!
Grafiek (handgesigneerd)

Pierre Alechinsky - zonder titel kopen? Bied vanaf 895!Pierre Alechinsky - zonder titel kopen? Bied vanaf 895!
  • Pierre Alechinsky (1927)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 75 x 53 cm (h x b)
Incl. lijst 107 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 17/100

De langstlevende CoBrA kunstenaar uit België. Het werk is fraai ingelijst (niet nieuw maar keurige lijst) en kan zo worden opgehangen aan de muur.

Wij kunnen het werk ook voor u opslaan om het opeen later tijdstip af te halen.