Poppe Damave - ets - haven - Verkocht

Poppe Damave - ets - haven kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Poppe Damave - ets - haven kopen? Bied vanaf 25!Poppe Damave - ets - haven kopen? Bied vanaf 25!Poppe Damave - ets - haven kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (170)

5336 verkochte items
Alle items van deze verkoper (317)
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeBijzondere Uitgaves
TechniekVaria
Afmetingen14 cm x 15 cm (h x b)
GesigneerdOngesigneerd/Drukgesigneerd
Ets van Poppe Dameve. De ets is in de druk gesigneerd. Afmetingen afbeelding: Diameter: 9,5 cm. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

Het werk kan worden verzonden in een envelop (tussen karton) voor risico van de koper. Kosten Nederland: 5,50 euro. Kosten België: 9,50 euro.

Er zitten wat plakresten op de voorzijde, aan de bovenkant, van een vorige inlijsting. Bij het opnieuw laten inlijsten vallen deze onder de passe-partout.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:01-10-2018 om 18:56
Eindtijd:10-10-2018 om 20:54
Gaus
10 okt. / 18:10
€ 25