Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) - Verkocht

Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 40,25 (Incl. 15% veilingkosten)

Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!Poppe Damave - Haarlem (Spaarne kerk) kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1742 verkochte items
  • Poppe Damave (1921-1988)
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen35 cm x 22.5 cm (h x b)
Lijst49 cm x 35.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets in groene inkt afgedrukt.
Potlood gesigneerd rechtsonder. In de plaat getiteld linksonder.
Lijst heeft gebruikssporen.
Poppe Damave werd geboren te Groningen op 21 januari 1921 en overleed te Bonn (Dld) op 18 augustus 1988.
Opgeleid aan de School voor Kunstnijverheid te Haarlem. Leerling van H.F.Boot (3 jr.) en A.J. Grootens. Werkte in West-Europa en Marokko.
Lid van Arti et Amicitiae, Hollandse Aquarellisten Kring, BBK, De Groep te Haarlem en Kunst Zij Ons Doel te Haarlem.
Schilder, aquarellist, etser en tekenaar.

De foto's maken deel uit van de gegeven beschrijving van dit werk.

Lijst heeft gebruikssporen.

Dit item is verkocht voor 40,25(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:12-12-2020 om 20:19
Eindtijd:16-12-2020 om 19:41
Marcello020
14 dec. / 21:48
€ 35