Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem

Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!
Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!Poppe Damave - Hoek Vrouwenstraat/Bakenessergracht - Haarlem kopen? Bied vanaf 59!
  • Poppe Damave (1921-1988)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Techniek Potlood
Stijl Realistisch
Onderwerp Stadsgezicht
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 14.5 x 10.5 cm (h x b)
Incl. lijst 36 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Prachtige tekening. Ingekleurd met wit hooglicht. Goed ingelijst. Kan zo aan de muur. Zie foto's

Binnen Nederland € 7,45
Naar België € 12,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 19,50
Wereldwijd € 38,80