Poppe Damave - zonder titel

Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!Poppe Damave - zonder titel kopen? Bied vanaf 55!
  • Poppe Damave (1921-1988)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPastel/Krijt
StijlRealistisch
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen12 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een leuke aquarel / tekening van Poppe Damave (1921-1988). Maataanduiding is alleen van de tekening.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Starttijd:13-08-2022 om 11:24
Eindtijd:27-08-2022 om 21:41
Openingsbod € 55
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland