Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie, karakteristieke zeefdruk van Sees Vlag op dik glad papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1982) en getiteld. In uitstekende conditie.
Afmetingen: 65cm x 50cm (blad), 48cm x 27cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 22-9-2018 om 18:08 |
Eindtijd | 5-10-2018 om 21:05 |