Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 - Verkocht

Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!

Verkoopprijs: € 113,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNummer V
Zeefdruk van Sees Vlag. Titel: Bezuidenhout. Jaar: 1969. Nummer: V. Afmetingen blad: H50 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b52.5cm. Linksonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan,op verzoek, worden gemaild.

De voorstelling is in goede staat. Op de randen om het werk heen zitten wat kreukels en plakresten/verkleuringen van een vorige inlijsting.

Dit item is verkocht voor 113,85(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 12:48
Eindtijd:26-06-2020 om 22:04
Pleun65
26 jun. / 21:55
€ 99