Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 - Verkocht

Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
Grafiek (handgesigneerd)

Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!Sees Vlag - Zeefdruk: Bezuidenhout - 1969 kopen? Bied vanaf 99!
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1969
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 x 64 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageNummer V
Zeefdruk van Sees Vlag. Titel: Bezuidenhout. Jaar: 1969. Nummer: V. Afmetingen blad: H50 x b64cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b52.5cm. Linksonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan,op verzoek, worden gemaild.
De voorstelling is in goede staat. Op de randen om het werk heen zitten wat kreukels en plakresten/verkleuringen van een vorige inlijsting.
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95

Objectlocatie'S-GRAVENZANDE,  Nederland
Starttijd14-6-2020 om 12:48
Eindtijd26-6-2020 om 22:04
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken