Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1982 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Architectuur |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Incl. lijst | 53 x 68 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 288/300 |
Titel: Plein
met beeld van Johan de Witt
Jaartal: 1982
Oplage: 288/300
Afmetingen
beeld: 50
cm x 65
cm
Afmetingen
van de lijst:
53
cm x 68
cm
Gesigneerd: Ja,
handgeschreven met potlood (linksonder)
Materiaal: Zeef
druk op papier
Ingelijst: Ja
Conditie: Zeer
goed
Sees Vlag (1934) was een Haagse graficus, die bekendheid genoot met zijn stadgezichten van Den Haag. Hij was lid van Pulchri Studio. Sees Vlag werd geboren op 15 juli te Gouda. Hij genoot zijn opleiding aan de Academie van Beeldende Kunsten in Den Haag, alwaar hij vervolgens vanaf 1969 docent grafiek was. Technieken: vnl. hoogdruk, linosnede in kleur, tekentechnieken en zeefdrukken. Onderwerpen: dieren, industrie, landschappen, stadsgezichten. Stijl: figuratief en realistisch.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Zeefdruk zeer goed met een nieuwe lijst, kan zo aan de wand. | |||||||
Transport | |||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Alkmaar, Nederland |
Starttijd | 20-2-2021 om 23:03 |
Eindtijd | 21-3-2021 om 20:19 |