Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 - Verkocht

Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 143,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
Alle items van deze verkoper (311)
  • Sees Vlag (1934-2018)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 cm x 25.5 cm (h x b)
Passe-partout49.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Sees Vlag. Titel: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk. Jaar: 1986. Afmetingen blad incl passepartout: H49.5 x b40cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b25.5cm. Linksonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan,op verzoek, worden gemaild.

In zeer goede staat

Sees Vlag (1934-2018)

Alle items van deze kunstenaar(7)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5414 verkochte items
40 cm
49.5 cm
25.5 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 143,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:14-06-2020 om 12:44
Eindtijd:25-06-2020 om 19:56
owijtenr
25 jun. / 16:23
€ 125