Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 - Verkocht

Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!
Grafiek (handgesigneerd)

Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!Sees Vlag - Zeefdruk: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk- 1986 kopen? Bied vanaf 125!
  • Sees Vlag (1934-2018)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1986
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28 x 25.5 cm (h x b)
Passe-partout49.5 x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Zeefdruk van Sees Vlag. Titel: ’s Gravenhage Nieuwe Kerk. Jaar: 1986. Afmetingen blad incl passepartout: H49.5 x b40cm. Afmetingen voorstelling: H28 x b25.5cm. Linksonder door de kunstenaar gesigneerd met potlood. De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan,op verzoek, worden gemaild.
In zeer goede staat
Prijs> 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Binnen Nederland € 12,95