Shinkichi Tajiri - Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III - Verkocht

Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!Shinkichi Tajiri: lithograph, My secret garden II en III kopen? Bied vanaf 350!
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

'My secret garden' is een kleurrijke gelimiteerde serie offset litho's uit 1975 van de beroemde CoBrA kunstenaar Shinkichi Tajiri.

Het betreft hier deel II en deel III uit deze serie, beide werken zijn genummerd (48/190 en 43/190) en met de hand gesigneerd.

Het formaat is 76 x 56 cm. en beide litho's verkeren in zeer goede conditie.

Netjes ingelijst achter glas in een metalen kader.