Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap

Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!
Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!Shinkichi Tajiri - zeldzame knoop - gesigneerde computerprint - incl. originele bewaarmap kopen? Bied vanaf 150!

Geplaatst door  Galerie Zien
FA. (44)

680 verkochte items
Alle items van deze verkoper (38)
  • Shinkichi Tajiri (1923-2009)
TechniekComputerprint
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 29.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage25
Een zeldzame computerprint van Tajiri, het werk is gesigneerd en genummerd.
Regulier oplage is slecht 25 ex. plus enkele EA’s
Destijds uitgegeven incl. originele bewaarmap.
Het werk is in zeer goede conditie.

Sluit over 8d 19u 48m 41s
Openingsbod€ 150
ObjectlocatieGorinchem, Nederland

Starttijd:31-07-2021 om 20:53
Eindtijd:12-08-2021 om 22:07