14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Fraaie, klassieke litho door Simon Moulijn.
Voorstelling van een rustende man in het Teutoburgerwoud.
Losbladig, zichtmaat 34x47, bladmaat 45x55
Gesigneerd in potlood r.o. 'Moulijn'
Gemonogrammeerd en gedateerd l.o. in de plaat 'M' en '1907'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
Starttijd | 11-8-2015 om 21:50 |
Eindtijd | 19-8-2015 om 21:50 |