Henk Timmers - zonder titel (op rond paneel)
Gertie Janssen - Le plat pays II
Jan Jurrien Moolhuizen - Spaans landschap - Olieverf op doek, Fraai ingelijst
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie litho door Simon Moulijn uit 1931, het jaar waarin hij maar 3 litho's maakte.
Voorstelling van een verlaten tuin.
Gelijst, beeldmaat 32,5x43, lijstmaat 51x64
Gesigneerd in potlood r.o.'Moulijn'
Monogram en datering in de plaat m.o. 'SM' en '31'
Volledig gegarandeerd
Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)
Starttijd | 25-9-2013 om 19:35 |
Eindtijd | 2-10-2013 om 19:35 |