Simon Moulijn, Verlaten Tuin, Litho 1931 - Verkocht

Simon Moulijn, Verlaten Tuin, Litho 1931 kopen? Bied vanaf 60!

Verkoopprijs: € 102,00

Simon Moulijn, Verlaten Tuin, Litho 1931 kopen? Bied vanaf 60!Simon Moulijn, Verlaten Tuin, Litho 1931 kopen? Bied vanaf 60!

Geplaatst door  lenteman
FA. (53)

3182 verkochte items
Alle items van deze verkoper (71)
  • Simon Moulijn (1866-1948)
GesigneerdHandgesigneerd

Mooie litho door Simon Moulijn uit 1931, het jaar waarin hij maar 3 litho's maakte.

Voorstelling van een verlaten tuin.

Gelijst, beeldmaat 32,5x43, lijstmaat 51x64

Gesigneerd in potlood r.o.'Moulijn'

Monogram en datering in de plaat m.o. 'SM' en '31'

Volledig gegarandeerd

Verpakkings- en verzendkosten: 10 euro (aangetekend)

Dit item is verkocht voor 102,00
Starttijd:25-09-2013 om 19:35
Eindtijd:02-10-2013 om 19:35
Biedingen (6)
reinhoud
02 okt. / 19:30
€ 102
lopez
02 okt. / 19:29
€ 92
reinhoud
02 okt. / 19:29
€ 90
lopez
02 okt. / 19:28
€ 80
reinhoud
02 okt. / 18:20
€ 70
tverbeek
02 okt. / 09:07
€ 60