| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurlitho door Toon Wegner.
Voorstelling van een gedroogde zonnebloem.
Losbladig, zichtmaat 21x28, bladmaat 32x48
Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'T.Wegner 1962'
Annotatie in de druk l.o. 'eigen druk'
Authenticiteit volledig gegarandeerd
| Transport | |
| Garantie | |