Toon Wegner - Toon Wegner, Gedroogde zonnebloem, Kleurlitho - Verkocht

Toon Wegner, Gedroogde zonnebloem, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 20!
Grafiek (handgesigneerd)

Toon Wegner, Gedroogde zonnebloem, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 20!Toon Wegner, Gedroogde zonnebloem, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 20!Toon Wegner, Gedroogde zonnebloem, Kleurlitho kopen? Bied vanaf 20!
  • Toon Wegner (1926-2010)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Kleurlitho door Toon Wegner.

Voorstelling van een gedroogde zonnebloem.

Losbladig, zichtmaat 21x28, bladmaat 32x48

Gesigneerd en gedateerd in de druk r.o. 'T.Wegner 1962'

Annotatie in de druk l.o. 'eigen druk'

Authenticiteit volledig gegarandeerd