Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) - Verkocht

Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 575!
Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 575!Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 575!Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 575!Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 575!Victor Vasarely - gemengde techniek ets/zeefdruk - 'Aguia II' - 1965 (GROOT WERK) kopen? Bied vanaf 575!
  • Victor Vasarely (1906-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1965
TechniekEts
IngelijstIngelijst
Afmetingen65 cm x 42 cm (h x b)
Lijst106 cm x 81 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Prachtig geometrisch abstract werk van één van de grootste namen van de op-art stroming.

Het betreft hier een werk in oplage, waarbij de omkadering (bruin/beige) gezeefdrukt is, het binnenste deel (zwarte geometrische gedeelte) is ge-etst.

Een bijzonder geheel, keurig netjes ingelijst in een strakke aluminium lijst.

Ophalen heeft zeer zeker de voorkeur, gezien de grootte en de kwetsbaarheid van het geheel. Eventuele verzending via Swift koeriers.

Dit item is verkocht voor 529,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:21-04-2020 om 19:37
Eindtijd:27-06-2020 om 22:18
ArtAtelier
27 jun. / 21:17
€ 460