Enric Adsera Riba - Litho: Concepcion - 1996
Jo Rijnders - (1898-1988) ruimtelijk, sfeervol werk in gemengde techniek
Ellen Jens - Ets: Spoor II - 1980
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenlitho uit 1952 met een compositie van een vrouwenhoofd een vogel en een Andreaskruis.
Potlood gesigneerd, gedateerd en genummerd 10/18 rechtsonder.
Beeldmaat 52,5 x 36 cm. Bladmaat 59 x 41 cm. Losbladig.
Objectlocatie | Haarlem, Nederland |
Starttijd | 20-7-2017 om 22:28 |
Eindtijd | 3-8-2017 om 19:28 |