Albert Cambeen - Aquatint & Aquarel
Leonore Adler - Frankfort bij nacht
Henri Jacobs - Studie voor Igitur
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1973 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 96 x 78 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 10 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Er zitten wat kreukjes en wat sporadische, minuscule foxing plekjes in de witte marge van het blad. Ingelijst met passe-partout valt het overgrote gedeelte van deze (kleine) gebreken weg en is het werk in zeer goede conditie. | |
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-3-2023 om 23:20 |
Eindtijd | 7-5-2023 om 11:46 |