Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Minimalistisch |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 80 x 57 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 190 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Er zit een heeeeel flauwe vouw links in het blad die ingelijst achter glas waarschijnlijk niet te zien is en er zitten twee punaisegaatjes in het blad; één op de rand van het beeld middenboven en één net onder de rand van het beeld middenonder. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 17-1-2023 om 13:21 |
Eindtijd | 30-1-2023 om 19:15 |