Willem Minderman - Willem Minderman - ets: Scheveningen - Verkocht

Willem Minderman - ets: Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
Grafiek (handgesigneerd)

Willem Minderman - ets: Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Willem Minderman - ets: Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Willem Minderman - ets: Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!Willem Minderman - ets: Scheveningen kopen? Bied vanaf 50!
  • Willem Minderman (1910-1985)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Mooie ets van Willem Minderman. Titel: Scheveningen. Eigen druk.  Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. Afmetingen blad: H25 x b32,5 cm. Afmetingen ets: H14 x b22 cm.Conditie: in goede staat. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.

ZZZW

Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Hoek van holland, Nederland