Ets en aquatint van Willem Witsen uit 1906. Afgebeeld is Wijk bij Duurstede. Handgesigneerd in potlood rechtsonder en genummerd linksonder. Zeldzaam.
Afmeting vel: 55 x 37 cm Afmeting beeld: 37 x 26 cm.
Zeer Goed
In zeer goede staat voor een werk van 1906. Wel zijn er 2 plakbandjes zichtbaar op de achterzijde. Bekijk ook de foto's voor een eigen indruk.
Tot 2 kg.
€ 10,00
Naar België
€ 16,00
€ 16,00
Europese Unie
€ 16,00
Wereldwijd
€ 30,00