Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 - Verkocht

Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 kopen? Bied vanaf 289!

Verkoopprijs: € 355,35 (Incl. 15% veilingkosten)

Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 kopen? Bied vanaf 289!Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 kopen? Bied vanaf 289!Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 kopen? Bied vanaf 289!Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 kopen? Bied vanaf 289!Willem Witsen - ets: Valkenburg (Amsterdam) - 1915- 1919 kopen? Bied vanaf 289!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Willem Witsen (1860-1923)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen22.8 cm x 17.3 cm (h x b)
Passe-partout41 cm x 31 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Willem Witsen, ets: Valkenburg. Jaar: ongeveer tussen 1915 - 1919.

Nummer: 10. Oplage : 100.  Afmetingen: 41 x 31 cm. Afmetingen beeld: 22,8 x 17,3 cm. Gesigneerd rechtsonder met potlood. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

Literatuur: De Groot: 192, 3 / Boon 165; Van Wisselingh 485.

Marken is een voormalig eiland in Amsterdam, dat in de zestiende eeuw werd aangelegd. Het wordt ook Valkenburg genoemd. Het is met Rapenburg en Uilenburg een der in het IJ aangeplempte eilanden dat omstreeks 1600 binnen de stad kwam.

Conditie: in goede staat.

Dit item is verkocht voor 355,35(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-03-2020 om 17:16
Eindtijd:09-03-2020 om 19:45
Biedingen (2)
sharepeace2000
09 mrt. / 04:51
€ 309
simonawiegman
06 mrt. / 15:41
€ 289