Zeer uitzonderlijk en groot werk - kleurenlitho/steendruk - van Willy Rieser. Gesigneerd door de kunstenaar RO. Getiteld en genummerd door de kunstenaar LO. Titel: "Dode zee bij Masada" Oplage: 19/50 Totale grootte: 76 x 105 cm
Uit het bezit van Artoteek Den Haag!
Zeer Goed
Licht golvend blad
Tot 2 kg.
Binnen België
€ 9,50
Naar Nederland
€ 18,50
€ 18,50