Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd - Verkocht

Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!Wim Motz - Bijzondere 1956 geometrische kleuren Lithografie "Pernis" handgesigneerd kopen? Bied vanaf 37!
  • Wim Motz (1900-1977)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1956
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen39 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
  • Wim Motz (1900-1977) legde tijdens zijn leven een enorme productiviteit aan de dag. Zijn werkdrift leidde hem van het impressionisme naar het expressionisme, van pure abstractie weer terug naar de herkenbare werkelijkheid. Zijn opstandige aard laat zich verraden in zijn werkwijze. Wim Motz, naast schilder ook graficus, zette zijn onderwerpen vol dynamiek en hartstocht op het doek en papier.

    "Als ik schilder ben ik gelukkig."

weinig zichtbare onregelmatigheden. Mooie kleuren. Kan op verzoek tegen kostprijs van nieuwe passe partout en/of lijst worden voorzien.

Dit item is verkocht voor 48,30 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-08-2022 om 21:59
Eindtijd:14-08-2022 om 22:23
Biedingen (2)
JanPrinsse
11 aug. / 16:32
€ 42
AKGW971
10 aug. / 15:50
€ 37