Wim Schuhmacher - Corpus Christi

Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!
Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!Wim Schuhmacher - Corpus Christi kopen? Bied vanaf 50!
  • Wim Schuhmacher (1894-1986)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1947
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 59 x 34 cm (h x b)
Incl. lijst 71 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Dit is een litho met een Christus met één arm en een dode vogel. Het is gemaakt door Wim Schuhmacher (1894–1986). Hij was een Nederlandse schilder en een belangrijke vertegenwoordiger van het magisch realisme. Hij ontwikkelde een eigen stijl waarin landschappen, stillevens en portretten met grote precisie en een mysterieuze, verstilde sfeer werden weergegeven. Zijn werk bevindt zich in museale collecties zoals het Stedelijk Museum en Museum Boijmans Van Beuningen. Door zijn unieke combinatie van realisme en verbeelding wordt hij vaak de “Meester van het Magisch Realisme” genoemd.
Bezichtiging is altijd mogelijk.
Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen.
Goed