Dit is een litho met een Christus met één arm en een dode vogel. Het is gemaakt door Wim Schuhmacher (1894–1986). Hij was een Nederlandse schilder en een belangrijke vertegenwoordiger van het magisch realisme. Hij ontwikkelde een eigen stijl waarin landschappen, stillevens en portretten met grote precisie en een mysterieuze, verstilde sfeer werden weergegeven. Zijn werk bevindt zich in museale collecties zoals het Stedelijk Museum en Museum Boijmans Van Beuningen. Door zijn unieke combinatie van realisme en verbeelding wordt hij vaak de “Meester van het Magisch Realisme” genoemd.
Bezichtiging is altijd mogelijk. Het ophalen van uw aangekochte kunstwerk is mogelijk in Nuenen. Ingelijste kunstwerken worden per koerier verstuurd, volgens de onderstaande tarieven. Niet gelijste werken zullen met de pakketdienst verzonden worden. Oneffenheden op de foto's maken onderdeel van de kavel beschrijving. Deze worden niet apart benoemd. Het oplagenummer op de foto kan variëren met het ontvangen oplage nummer.
Goed
Goed
koeriersdienst