1e keer aangeboden

Harry Balm - Boerderijen in sneeuwlandschap kopen? Bied vanaf 85!
Harry Balm (1940) Nederlands Boerderijen in sneeuwlandschap
Afmetingen 52 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 85
Direct kopen
Onbekend - P.Vosman kopen? Bied vanaf 40!
Onbekend P.Vosman
Afmetingen 44 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 40
Direct kopen
Frits Goosen - Sail Amsterdam Het schil2000 kopen? Bied vanaf 1600!
Frits Goosen (1943) Nederlands Sail Amsterdam Het schil2000
Afmetingen 74 x 107 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Osamu Yamazaki - Parijs kopen? Bied vanaf 200!
Osamu Yamazaki (1941) Frans Japans Parijs
Afmetingen 72.5 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Gerard Johan Staller - Paarden in Parijs kopen? Bied vanaf 2500!
Gerard Johan Staller (1880-1956) Nederlands Paarden in Parijs
Afmetingen 52 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 2.500
Direct kopen
Jan Poortenaar - Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen kopen? Bied vanaf 50!
Jan Poortenaar (1886-1958) Nederlands Old Playhouse Close & Old doorway Holyrood - Etsen
Techniek Ets
Afmetingen 14.5 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Techniek Textiel
Afmetingen 285 x 200 x 2 cm (h x b x d)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 2.000
Direct kopen
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.800
Direct kopen
Hugo Liebe - Enkhuizen kopen? Bied vanaf 50!
Hugo Liebe (1912-1996) Nederlands Enkhuizen
Techniek Aquarel
Afmetingen 62.5 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Karton
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Johan Hendrik van Mastenbroek - Havengezicht kopen? Bied vanaf 30!
Johan Hendrik van Mastenbroek (1875-1945) Nederlands Havengezicht
Techniek Litho
Afmetingen 25 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 77 x 93 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 900
Direct kopen
Jos van den Berg - De haven van Altea - Aquarellen kopen? Bied vanaf 48!
Jos van den Berg (1905-1978) Nederlands De haven van Altea - Aquarellen
Techniek Aquarel
Afmetingen 20 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 48
Direct kopen
Gena - “ In flight” kopen? Bied vanaf 225!
Gena (1982) Nederlands “ In flight”
Techniek Acryl
Afmetingen 60 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jasper Banen - De kleine beesten kopen? Bied vanaf 495!
Jasper Banen (1962) Nederlands De kleine beesten
Afmetingen 70 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 495
Direct kopen
Onbekend - Stilleven. kopen? Bied vanaf 20!
Onbekend Stilleven.
Techniek Aquarel
Afmetingen 51 x 62 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 20
Direct kopen
Wim Wijnman - Geometrisch Landschap kopen? Bied vanaf 250!
Wim Wijnman (1897-1984) Nederlands Geometrisch Landschap
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Hilmar Schäfer - La Route kopen? Bied vanaf 89!
Hilmar Schäfer (1936) Nederlands La Route
Techniek Acryl
Afmetingen 50 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 89
Direct kopen
Edvard Frank - Sitzender Akt kopen? Bied vanaf 400!
Edvard Frank (1909-1972) Duits Zittende Act
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
€ 400
Direct kopen
Carle Vernet - BEDUINE um 1800 kopen? Bied vanaf 500!
Carle Vernet (1758-1836) Frans Bedoeïenen rond 1800
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 23 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Paul Iribe - Sterren, strepen en bloed, in de schaduw van Amerika kopen? Bied vanaf 50!
Paul Iribe (1883-1935) Frans Sterren, strepen en bloed, in de schaduw van Amerika
Techniek Litho
Afmetingen 51.5 x 42 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Joan Miro - Abstrakt Tierkreiszeichen "Fische kopen? Bied vanaf 100!
Joan Miro (1893-1983) Spaans Abstracte weergave van het sterrenbeeld Vissen
Techniek Litho
Afmetingen 54 x 44 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Paul Iribe - le vent (de wind) kopen? Bied vanaf 50!
Paul Iribe (1883-1935) Frans le vent (de wind)
Techniek Litho
Ingelijst Ingelijst
€ 50
Direct kopen
Salvador Dali - Die sieben Todsünden kopen? Bied vanaf 180!
Salvador Dali (1904-1989) Spaans De zeven hoofdzonden
Techniek Litho
Afmetingen 63.5 x 43.5 cm (h x b)
€ 180
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Proostende vrouw kopen? Bied vanaf 300!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Proostende vrouw
Afmetingen 100 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 300
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Danseres kopen? Bied vanaf 500!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Danseres
Afmetingen 180 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Marilyn Monroe kopen? Bied vanaf 350!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Marilyn Monroe
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
John ter Reehorst - abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst kopen? Bied vanaf 150!
John ter Reehorst (1901-1985) Nederlands abstract 1968 - olieverfschilderij - ingelijst
Afmetingen 68 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Paul Nassenstein - Acryl op doek, Landschap met gebouwtjes kopen? Bied vanaf 100!
Paul Nassenstein (1966) Nederlands Acryl op doek, Landschap met gebouwtjes
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Herman Brood - Horen zien en zwijgen kopen? Bied vanaf 450!
Herman Brood (1946-2001) Nederlands Horen zien en zwijgen
Afmetingen 70 x 120 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 450
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Rustende vrouw kopen? Bied vanaf 500!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Rustende vrouw
Afmetingen 75 x 45 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Direct kopen
Gerard Bijnens - Geel kopen? Bied vanaf 100!
Gerard Bijnens (1944) Nederlands Geel
Techniek Acryl
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 100
Direct kopen
Anita de Harde - In gedachte kopen? Bied vanaf 50!
Anita de Harde (1950) Nederlands In gedachte
Techniek Acryl
Afmetingen 80 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 50
Direct kopen
Anneke Dijkhuis - geen titel kopen? Bied vanaf 125!
Anneke Dijkhuis (1948) Nederlands geen titel
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 28 x 28 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 125
Direct kopen
Jan van Ginneke - Olieverf op board: 'Abstracte compositie' . kopen? Bied vanaf 355!
Jan van Ginneke (1929) Nederlands Olieverf op board: 'Abstracte compositie' .
Afmetingen 97 x 77 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Paneel
Ingelijst Ingelijst
€ 355
Direct kopen
Marte Roling - unknown kopen? Bied vanaf 1600!
Marte Roling (1939) Nederlands unknown
Techniek Acryl
Afmetingen 110 x 110 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.600
Direct kopen
Louis Nagelkerke - Vrouw en zwaan kopen? Bied vanaf 750!
Louis Nagelkerke (1949) Nederlands Vrouw en zwaan
Afmetingen 185 x 145 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Direct kopen
Jan Bollaert - C-print, Oh 3 Purple kopen? Bied vanaf 45!
Jan Bollaert (1958) Belgisch C-print, Oh 3 Purple
Techniek C-Print
Afmetingen 55 x 120 cm (h x b)
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Direct kopen
Erwin van Krey - Diego kopen? Bied vanaf 350!
Erwin van Krey (1959) Nederlands Diego
Afmetingen 115 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Op Spieraam
€ 350
Direct kopen
Frans Clement - Stilleven met haantjes op een krant kopen? Bied vanaf 350!
Frans Clement (1941) Nederlands Stilleven met haantjes op een krant
Afmetingen 51 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 350
Direct kopen
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 53 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Direct kopen
Klaus Vogelsang - Sitzender Akt im Atelier kopen? Bied vanaf 400!
Klaus Vogelsang (1945) Duits Naakt zittend in de studio
Techniek Gouache
Afmetingen 51 x 33 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 400
Direct kopen
Isabella Ritschl - Ölgemälde 2006 - handsigniert (65 x 48 cm) kopen? Bied vanaf 230!
Isabella Ritschl (1949) Oostenrijks Olieverfschilderij 2006 - handgesigneerd (65 x 48 cm)
Afmetingen 65 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 230
Direct kopen
Techniek Acryl
Afmetingen 155 x 85 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Jan te Wierik - Ingelijste gouache - 1991(groot werk!) kopen? Bied vanaf 1199!
Jan te Wierik (1954-2002) Nederlands Ingelijste gouache - 1991(groot werk!)
Techniek Gouache
Afmetingen 88 x 113 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.199
Direct kopen
Joost Verhagen - Ouddorp Beach Sky 2 kopen? Bied vanaf 400!
Joost Verhagen (1975) Nederlands Ouddorp Beach Sky 2
Techniek Acryl
Afmetingen 43 x 63 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 46 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Willem Minderman - 'Spui' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 69!
Willem Minderman (1910-1985) Nederlands 'Spui' (mooi gelijst)
Techniek Ets
Afmetingen 40 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 69
Direct kopen
Jan Sylwester Drost - Asteroid vaas, goud kopen? Bied vanaf 850!
Jan Sylwester Drost (1934) Pools Asteroid vaas, goud
Afmetingen 18 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Ongemerkt
€ 850
Direct kopen
Eric Claus - De wachter kopen? Bied vanaf 400!
Eric Claus (1936) Nederlands De wachter
Techniek Brons
Afmetingen 22 x 14 x 5 cm (h x b x d)
€ 400
Direct kopen
Gilbert & George - Side by Side, Gilbert & George, The Sculptors, Art for ALL kopen? Bied vanaf 140!
Gilbert & George Engels Side by Side, Gilbert & George, The Sculptors, Art for ALL
Techniek Hardcover
Afmetingen 20 x 13 cm (h x b)
€ 140
Direct kopen