Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II

Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!
Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!Corneille - Gesigneerd houtsculptuur: Barokke zomer II kopen? Bied vanaf 1800!
  • Corneille (1922-2010)
Type kunstwerk Beeld / Object
Jaartal 2002
Techniek Hout
Afmetingen 35 x 47 x 6 cm (h x b x d)
Gesigneerd Handgesigneerd
Corneille, die wordt gezien als een belangrijke figuur in de vernieuwing van de abstractie in Noord-Europa, richt zich vanaf 1967 geleidelijk op een rijke en kleurrijke Nieuwe Figuratieve Kunst die aansluit bij de Pop Art-stijl van de jaren zestig en zeventig.

Polychrome houten sculptuur uit 2002, geleverd met een certificaat van echtheid.

Werk rechts op de voorkant gesigneerd en gedateerd door de schilder. Nummer ea VIII/XX onderaan.

35 x 47 x 6 cm

Guillaume Corneille was een van de oprichters van de Cobra-groep (afkorting van Kopenhagen, Brussel, Amsterdam) samen met onder andere Karel Appel, Christian Dotremont, Asger Jorn en later Alechinsky.
PrijsTot 10 kg.
Binnen België € 13,50
Naar Nederland € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 26,50
Wereldwijd € 68,00