Alfons Van Meirvenne (1932)
Toekan
| Techniek | Gemengde Techniek |
| Afmetingen | 25 x 25 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
| Drager | Canvas (Doek) |
| Ingelijst | Ingelijst |