5. Johan Ponsioen

Johan Ponsioen (1900-1969)

2 aangeboden items / 9 verkochte items

FA. (15 x Favoriet)

Johan PONSIOEN (Nijmegen 1900 - ?? 1969)

Beeldhouwer, leraar, etser, glasschilder, grisaille-schilder, schilder, tekenaar, Opleiding: Hendrick de Keyserschool (Amsterdam).

2 aangeboden items van deze kunstenaar

Johan Ponsioen - Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 15!

Johan Ponsioen - Haven Tiel - Ets

Geplaatst doormameren

Eindtijd04-04-2021 om 15:58

TechniekEts
Afmetingen21 cm x 46 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst
Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets kopen? Bied vanaf 145!

Johan Ponsioen - Werkpaard Haven Tiel - Ets

Geplaatst doormameren

Eindtijd17-05-2021 om 21:22

TechniekEts
Afmetingen28 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst