5. Nelly Goedewaagen

Nelly Goedewaagen (1880-1953)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (1 x Favoriet)

NELLY GOEDEWAAGEN (Gouda 1880 - Amersfoort 1953) Schilder, aquarellist, tekenaar, etser, lithograaf.

Nelly Goedewaagen - Petunia kopen? Bied vanaf 150!

Nelly Goedewaagen - Petunia

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorAlexMiedema

Eindtijd06-06-2021 om 20:26

Jaartal1930
TechniekPenseel (Inkt)
Afmetingen38 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstIngelijst