5. Paul Husner

Paul Husner (1942)

1 aangeboden items / 3 verkochte items

FA. (7 x Favoriet)

Paul HUSNER (Basel, Zwitserland, 1942)

Nederlands Zwitsers Duits

Paul Husner - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Paul Husner - zonder titel

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd15-07-2021 om 21:27

Jaartal1979
TechniekLitho
Afmetingen65 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst