5. Roeland Koning

Roeland Koning (1898-1985)

1 aangeboden items / 8 verkochte items

FA. (5 x Favoriet)

Roeland Koning werd geboren in Amsterdam in 1898 en leefde en werkte tot 1985.Hij was bekend als graficus, glasschilder, schilder en tekenaar.

Roeland Koning - In de haven kopen? Bied vanaf 45!

Roeland Koning - In de haven

Geplaatst doorKunstbedrijf

Eindtijd30-05-2021 om 22:48

TechniekHout/Linosnede
Afmetingen51 cm x 34 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
IngelijstNiet Ingelijst