Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
82
pieter-van-velzen-hout-en-acrylverf-kruisbeeld-gesigneerd-1963
Beelden

Een houten beeld uit 1963 van de Nederlandse kunstenaar Pieter van Velzen (1911-1990).

Het beeld is beschilderd en is gesigneerd en gedateerd op de achterkant.

Afmetingen: 33 x 22 x 6 cm.

Gewicht: 548 gram.

Huidig bod
€ 425,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunst_ikhebje
Aantal biedingen
11
henk-visch-originele-tekening-in-gemengde-technieken-in-perfecte-staat
Tekeningen / Aquarel

Deze bijzondere tekening van Henk Visch in gemengde technieken verkeerd in perfecte staat en is ingelijst in een blank houten lijst. Formaat 106 x 81 cm. De verzamelaar die hem in bezit heeft wil deze tekening verkopen, omdat hij zichmeergaat specialiseren. Oorspronkelijke prijs rond de 3750 eur...

€ 1725,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
reinoud-van-vught
Schilderijen

*Prachtig schilderij van deze bekende Nederlandse kunstenaar van de Tilburgse school. Schilderij is op een pasteuze manier geschilderd. Zijn werk is terug te vinden in vele musea, particuliere- en bedrijfscollecties.

€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strechgel
ariën-winkel-schilderij-120-x-100-cm-gesigneerd-uit-2010
Schilderijen

Origineel schilderij van Ariën Winkel

Afmetingen: 120 x 100 cm

Acryl op linnen

Ophangensklaar

Gesigneerd en gedateerd 2010

€ 350,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernart
karl-cohnen-1938-aken-linosnede-rusland
Grafiek - handgesigneerd

Voornaam: Karl
Geboren in 1938 in Aken
Voltooide zijn opleiding als grafisch ontwerper in zijn geboortestad in 1963 . Later was hij als docent grafische kunst en illustratie in Amsterdam
Hij exposeerde in 1972 bij Galerie Guido de Spa in Amsterdam
Karl Cohnen woont in ...

Huidig bod
€ 11,00
Eindtijd
Geplaatst door
Egel
Aantal biedingen
6
onduidelijk-gesigneerd-inkt-tekening-rhenen-cuneratoren
Tekeningen / Aquarel

Tekening in inkt.
Afmetingen afbeelding binnen de lijnen, ca 53 x 36 cm.
Afmetingen incl lijst. 64 x 44 cm.
Gesigneerd rechtsonder.
Links; Rhenen.
Ingelijst.
Prima staat!
Verzending aangetekend. (Zonder het glas!)
Ophalen uiteraard mogelijk...

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
theo-van-der-horst-1921-2003-olieverf-op-doek-2-figuren
Schilderijen

Een schitterend kunstwerk van de kunstenaar Theo van der Horst (1921-2003). Eenvoudig gelijst. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1998. Afmetingen met lijst: 82 cm. x 72 cm. Doekmaat: 80 cm. x 70 cm. Conditie: goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en aangetekend (binnen Nederland) verzonden. Af...

€ 199,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
harrie-gerritz-zeefdruk-running-landscape
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie zeefdruk van de hand van Gerritz.
Ingelijst achter glas. Geisgneerd rechtsonder het werk. Links de titel.
Afmetingen inclusief de lijst 60 x 57 cm.

Verzending mogelijk zonder glas.

Uiteraard is ophalen een optie inclusief glas.

...
Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Centerfo
Aantal biedingen
3
willem-schenk-1919-1999-potlood-tekening-tol
Tekeningen / Aquarel

Een prachtige potloodtekening (titel: "tol") van de kunstenaar Willem Schenk (1919-1999). Losbladig. Gesigneerd rechts onder. Afmetingen tekening: 22 cm. x 33 cm. Conditie: redelijk tot goed. Het kunstwerk wordt goed gepakt en GRATIS (binnen Nederland) verzonden. Ophalen is echter ook m...

€ 27,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
roger-raveel-toen-zat-zij-aan-tafel-groot-formaat-zeedruk-100-x-70-cm
Grafiek - handgesigneerd

De zeefdruk verkeert in perfecte staat. Hij is gemaakt in een oplage van 125 stuks

€ 795,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
kapel-in-schimmert
Schilderijen

Kapel in Schimmert door Charles Eyck. Afmetingen 100 Hx120 B

Jaar schiderij 1972

Olieverf op doek

Huidig bod
€ 1000,00
Eindtijd
Geplaatst door
edwinkarnebeek
Aantal biedingen
1
weiland-met-paarden
Schilderijen

Weiland met paarden door Charles Eyck

Jaar onbekend

Afmetingen 48 H x 63 B

Huidig bod
€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
edwinkarnebeek
Aantal biedingen
1
ger-lataster-grote-kleurenlitho-engel-boven-tafel-1998-31-50
Grafiek - handgesigneerd

Deze indrukwekkend lithografie van Ger Lataster, 80 x 120 cm, maakte hij in 1998 in een oplage van 50 exemplaren. Dit is nummer 31/50.

Het werk kan worden opgestuurd in een stevige kartonnen koker of worden opgehaald in de galerie in Arkel.

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
artists-of-the-world-zes-lithografien-dieren
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie collectie van zes handgesigneerde lithografien uit de serie "Artists of the World". Vw. de handige formaten gemakkelijk in te lijsten. Tip! Ook leuk als kunstkado!

Kunstenaars: Marlies Assel, Nils Burwitz, Rappelt, Pitzner
Titels: Koe I, I...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
keimpe-kootstra-kleurrijke-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Formaat : 62 x 80 cm ( inclusief fraaie zilverkleurrige wissellijst )

Geummerd en gesigneerd met oplage in potlood!

Uit BAS art collectie,in perfecte conditie!!

Kan eventueel verzonden worden,maar is klein risico op glasbreuk!!!

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
Onderdetafel
jos-berkers-olieverf-op-doek-abstracte-compositie
Schilderijen

Jos Berkers, Olieverf op doek, Abstracte compositie

ges. rechts onders. gedat. 1984 afmeting 138x120 cm

Huidig bod
€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
sjmeets
Aantal biedingen
1
jan-martens-gemengde-techniek
Schilderijen

Jan Martens Gemengde techniek Abstracte compositie

Ges. rechtsonder gedat. 1978. afm. 85x85 cm

€ 400,00
Eindtijd
Geplaatst door
sjmeets
eberhard-dänzer-lithografie-reading
Grafiek - handgesigneerd

Prachtig handgesigneerd werkje van de Duitse kunstenaar Eberhard Dänzer. Het betreffende werkje is vw. het handige formaat gemakkelijk in te lijsten. Ook zeer geschikt als kunstkado! Lage startprijs!

Kunstenaar: Eberhard Dänzer
Titel: Readin...

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
claude-hastaire-sphinx-jaume-originele-kleurlithografie-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Claude Hastaire -

Sphinx jaume -

originele kleurlithografie

handgesigneerd en genummerd

kleine oplage ( 25 )

afmetingen blad 75,5 x 56,5 cm

in goede staat

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
de2blondekunstmeiden
artists-of-the-world-zes-lithografien-diverse-composities
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaars: Ursula Ebinghaus, Fabian Muller, Cornelius, Hanno Edelmann
Tit...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
peter-handel-gesigneerde-gislee-judith-before-seascape
Grafiek - handgesigneerd

Schitterend werk van mooi, ietwat mystiek naakt

Kunstenaar: Peter Handel (1949)

Soort werk: Gislee

Titel: Judith before seascape

Jaar: 2013

Materiaal: Zwaar handgemaakt papier

Formaat werk: 54 x 42,5 cm

Formaat blad: 61 x 48 ...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
Peinado
michael-van-heusden-cultivatie-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk door Michael van Heusden

Voorstelling van arbeid rondom bomen

Losbladig, beeldmaat 30x22, bladmaat 50x40

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Michael van Heusden '81', genummerd l.o. '44/100'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

...
Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
Aantal biedingen
1
willi-kissmer-the-victorian-scarf-fraaie-gislee
Grafiek - handgesigneerd

Willi Kissmer (Duisburg 1951), bekend door zijn bijna naakten welke door de combinatie van lichtval en kleding extra accenten krijgen.

Exposities in de USA, Engeland, Duitsland, Nederland en Spanje

Kenmerken:

Giclee in kleur op zwaar papier

Gesigneerd

...
€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
Peinado
leonor-fini-la-fille-étonée-handgesigneerde-lithografie
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Leonor Fini (Argentinië, 1908-1996)

Titel: La fille étonée (Het verraste meisje)

Afmetingen: 54,5 cm x 38,5 cm (beeld), 75,5 cm x 38,5 cm (blad)

Techniek: lithografie op Rives-papier

Oplage: 144/275
...

€ 85,00
Eindtijd
Geplaatst door
robver
jan-kagie-schilderij-twee-personen
Schilderijen

Dit schilderij is ruim 30 jaar geleden direct bij de schilder in zijn atelier gekocht. En dateert uit 1936 en het vernis toont de leeftijd. De lijst is aan vernieuwing toe. Het is een mooi werk dat een plek verdient, waar het dagelijks gewaardeerd wordt.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Thonik
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
82