Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
72
joaquim-chancho-kleurenlitho-montserrat-v-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote kleurenlitho van Joaquim Chancho

afmeting blad  58x77 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage 50ex

verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
joaquim-chancho-kleurenlitho-montserrat-vi-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

handgesigneerd en genummerd oplage 50EX

€ 95,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
leonor-fini-la-fille-avec-le-turban-gesigneerd-xxxix-l
Grafiek - handgesigneerd

Zeldzame litho van Leonor Fini

Uitstekende conditie
Afmetingen van het vel: 76 x 56,5 cm (hxb)
Afmetingen van het afbeelding: 49,5 x 38 cm (hxb)
Rechtsonder gesigneerd
Linksonder oplage: XXXIX/L
Papiersoort: soort rijstpapier

Niet ingekaderd

...
€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
in2art
hentschel-lithografie-nature-i
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Hentschel
Titel: Nature I
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
2-zijdeschilderijen-china-japan-midden-20e-eeuw
Schilderijen

2 Chin./Jap. zijdeschilderijen:
schilderij 1 - moeder met kind. Incl. handtekening plus zegel. Formaat incl. houten lijst 35,5 x 44 cm.
schilderij 2 - vrouw/geisha. Excl. zegel of handtekening. Formaat incl. houten lijst 31 x 41 cm.

€ 69,00
Eindtijd
Geplaatst door
estrel4
woonboom-bladgoud-schildering-ingelijst-35-x-24-cm
Tekeningen / Aquarel

Herman Prina woonde en werkte in Woerden van 1952-1987. Herman Prins was een kunstenaar met een duidelijke missie. Hij wilde zijn ideeën delen met anderen. Zijn werk, vol symbolen is een kosmische zoektocht naar het wezenlijke der dingen. De mens staat daarin centraal. Hij is in ...

€ 500,00
Eindtijd
Geplaatst door
jancpronk
arnold-van-griensven-kleurrijke-nieuwe-warme-zeefdruk-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige kleurenzeefdruk van de bekende kunstenaar Arnold van Griensven

Aantal gemaakt Slechts 80* totaal van geproduceerd
Titel: Rode kikkerbil..
Beeldformaat:66cm x 56cm
Formaat lijst: 90cm x 64 cm

Handgesigneer met potlood en uit 2001

Profes...

€ 99,00
Eindtijd
Geplaatst door
ArtHilversum
frans-franciscus-gr-kleurenlitho-vrouw-met-zonnebril-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige grote Kleurenlitho van Frans Franciscus uit 2001

Afmeting blad  55x40 cm  in perfecte staat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 55EX

Verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
peter-handel-giclee-stilleven-met-kathi-handgesigneerd-uit-2015
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige Giclee van Peter Handel

Afmeting blad  61x46 cm  in nieuwstaat

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 50EX

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

Verzendkosten 15 euro in ned  20 euro in belgie

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
onlinekunst
andrè-steiner-originele-heliogravure-1952-uit-portfolio
Grafiek - drukgesigneerd

Heliogravure uit 1952 op papier
uit de portfolio "ETUDES DE NUS "
van Andrè Steiner
afmetingen 20,0 x 30,0 cm

wordt geleverd in een passepartout formaat 40,0 x 50,0 cm

van museumkwaliteit

zonder lijst
in zeer goede staat

...
€ 49,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
jacques-decaux-lithografie-nature-ii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Jacques Decaux
Titel: Nature II
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 26/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
Aantal biedingen
1
jacques-decaux-lithografie-nature-iii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Jacques Decaux
Titel: Nature III
Lithografie, gesigneerd. Genummerd HC 31/150
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

Huidig bod
€ 5,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
Aantal biedingen
1
jacques-doucet-gr-zeefdruk-75x105cm-ete-a-saint-christol-uit-1991
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige Kleurenzeefdruk van Jacques Doucet uit 1991

Afmeting blad 75x105 cm in nieuwstaat(nooit ingelijst geweest)

Handgesigneerd en Genummerd Oplage 200EX

Verzendkosten 15 euro in ned 25 euro in belgie

...
€ 145,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
chiesa-renato-zeefdruk-camel
Grafiek - handgesigneerd

90 cm x 70, zeefdruk op Fabriano papier, beperkte uitgave, door de kunstenaar rechtsonder in potlood getekend, in reliëf stempel van de Renato N.Chiesa Atelier, garantiebewijs door Capital Art Gallery, perfecte staat, privé-collectie.

Unframed.

...
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
laumen1978
james-rizzi-kleuren-litho-oorlogs-spellen
Grafiek - drukgesigneerd

James Rizzi
05 okt 1950, New York - 26 Dec 2011, New York
Oorlog spellen
Gekleurde lithografie
Jaar: 1990
Getiteld en gedateerd in print
Uitgever: John Szoke Editions, New York.
Conditie: goed

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
laumen1978
felix-labisse-zeefdruk-le-phylactere
Grafiek - handgesigneerd

Zeefdruk van Félix Labisse (1905-1982) uit de map met dertig zeefdrukken "l'histoire naturelle" uitgegeven in 1974. Het werk is gesigneerd en in goede staat.

Formaat: 56.5 x 47.5 cm. (22.2 x 18.7 in.)

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
laumen1978
Aantal biedingen
1
marc-chagall-lithografie-paris
Grafiek - drukgesigneerd

Kunstenaar: Marc Chagall
Titel: Paris
Lithografie Galerie Maeght
Afmeting blad: 24 x 30 cm

VERZENDING

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
anton-heyboer-ets-op-van-gelder-9-9-1972
Grafiek - handgesigneerd

Grote oude ets van Anton Heyboer met als titel "Impossible as true". Het werk is genummerd 9/9 en dubbel gesigneerd met "Printed Anton Heyboer March 1972". Het werk meet (inclusief houten lijst) 102 x 86 cm. Op het werk zijn vele symbolische figuren afgebeeld zoals "de wi...

€ 850,00
Eindtijd
Geplaatst door
Smoke
keimpe-kootstra-kleurrijke-zeefdruk-een-zomerse-dag
Grafiek - handgesigneerd

Formaat: 80 x 62 cm ( inclusief fraaie zilverkleurige wissellijst)

Genummerd en gesigneerd en titel in potlood. Oplage : 43/80

Uit BAS ART collectie,in PERFECTE conditie!!

Kan eventueel verzonden worden, maar met klein risico op glasbreuk!!

...
€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
Onderdetafel
jurjen-fontein-zeefdruk-piano-in-landschap
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde zeefdruk door Jurjen Fontein (1949)

Oplage 65 ex.

Titel: piano in een landschap

Genummerd in potlood linksonder '37/65', gesigneerd rechtsonder 'Jurjen Fontein', niet gedateerd.

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
ALPrints
max-ernst-originele-litho-jenseits-der
Grafiek - drukgesigneerd

Max Ernst

1891-1976

Jenseits der Malerei

Originele kleurenlitho van Max Ernst uit 1972. Het gaat hier om een orginele litho maar niet handgesigneerd

Referenties: Brusberg-Volker 175; Spies/Lufthansa 341;

€ 59,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
peter-klashorst-ah-kuth-khmer-girl-gemengde-techniek-op-papier
Tekeningen / Aquarel

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op aquarel papier. Afm. 37x27 cm.

De foto waarop de kunstenaar het werk toont wordt via mail aan de hoogste bieder verzonden.

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
Aantal biedingen
1
peter-klashorst-khmer-girl-gemengde-techniek-op-papier
Schilderijen

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op papier. Afm. 42,5x30 cm.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
marc-chagall-devant-le-plateau-original-lithografie-1963-mourlot-402
Grafiek - drukgesigneerd

Marc Chagall

Devant le Plateau - "Self Portrait" ( Mourlot 402 )

1 originele lithografie uit Lithographe II 1963

uitgever Andrè Sauret , Monaco

Druk lithos Mourlot , Paris

afmetingen blad :ca. 32,0 x 24,5 cm

wordt ge...

€ 89,00
Eindtijd
Geplaatst door
bone
guus-kuit-kleurets-uitzicht-echtpaar-in-mediterraans-stadsgezicht
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenets van Guus Kuit (Barneveld 1952), beeldmaat 25 x 30 cm, titel uitzicht in potlood l.o., gesigneerd guus kuit 3/7 e.d. in potlood r.o., passe-partout, in originele alulijst met glas, 51 x 61 cm, v.e.r.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
Berting22
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
72