Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
65
willem-van-hest-zeefdruk-compositie
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Willem van Hest
Titel: Compositie
Zeefdruk, gesigneerd. Genummerd 9/92
Afmeting: 16 x 22 cm

VERZENDING

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
alexander-bobkin-window-2001-olieverf-op-doek
Schilderijen

Dit werk is van de uit Rusland afkomstige, maar in Nederland werkende kunstenaar Alexander Bobkin. Galerieprijs was meer dan 2800 euro. Olieverf op linnen, 104 x 84 cm., ingelijst. In uitmuntende staat.

€ 800,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
liggend-naakt-1990
Tekeningen / Aquarel

Onbekende kunstenaar, niet gesigneerd, waterverf op papier, 68 x 101 cm., ingelijst.

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
2
zonder-titel-1993-acryl-op-karton
Schilderijen

deze schildering is licht beschadigd (zie foto's) maar zal het zeker goed doen aan de wand. In aluminium lijst, zonder glas. Onduidelijke signatuur. Maat: 101 x 71 cm..

Huidig bod
€ 3,00
Eindtijd
Geplaatst door
Petrusfranciscus
Aantal biedingen
2
albert-grosfeld-buitenleven-olieverf-op-paneel
Schilderijen

Albert Grosfeld: olieverf schilderij op paneel, in houten lijst. Voorstelling: het Buitenleven/De boerin. Hand gesigneerd r.o. Datum ca. 1965. Formaat incl. 32 x 38 cm, schilderij ca. 23 x 29 cm.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
ffagott
raul-gomez-isidro-lithografie-abstracte-compositie-iii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Raul Gomez Isidro
Titel: Abstracte Compositie III
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 131/150
Afmeting blad: 14 x 15 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
raul-gomez-isidro-lithografie-abstracte-compositie-ii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Raul Gomez Isidro
Titel: Abstracte Compositie II
Lithografie, handgesigneerd. Genummerd H.C. 144/150
Afmeting blad: 14 x 15 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
hans-klaui-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Hans Klaui

Techniek: zeefdruk

Titel: kompositie

Jaar: 1986

Afmetingen: 46 x 46 cm

Nummer: 151/300

Gesigneerd: ...

€ 43,00
Eindtijd
Geplaatst door
jozeph
corry-ammerlaan-verbronsd-beeldje
Beelden

Sign. CAM, prima conditie, hoogte 16,5 cm (incl. sokkel 2,5 cm)

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
robalbger
Aantal biedingen
1
rik-van-iersel-handsigneerd-100-ex-nachtelijke-ontmoeting-galerie-schoots
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar : Rik van Iersel (1961)
Materiaal : kleurenlitho ( mooie grote zware litho)
Herkomst : Galerie Schoots
Gesigneerd : ja, handgesigneerd
Gemaakt : 1989
Oplage : 100
Bladgrote : 77 cm x 57 cm ,
Titel : Nachtelijke ontmoeting
...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vespucciartshop
yasse-tabuchi-1921-2009-handgesigneerd-oplage-80-1987
Grafiek - handgesigneerd

Galer

Kunstenaar : Yasse Tabuchi (1921-2009)
Materiaal : kleurenlitho
Herkomst : Collectie Hans van der Vet
Gemaakt : 1987
Oplage : 80
Bladgrote : 26 cm x 46 cm ,
Titel : Appel
Co...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vespucciartshop
Grafiek - handgesigneerd

Materiaal : kleurenlitho
Gemaakt : 1987
Oplage : 80
Bladgrote : 26 cm x 46 cm ,
Titel : Appel
Conditie : 100% Ech...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Vespucciartshop
jurjen-de-haan-kleurenlitho-abstracte-voorstelling
Grafiek - handgesigneerd

*Kleurenlitho uit 1986 van de bekende Haagse kunstenaar Jurjen de Haan in een oplage van 50.

*Gesigneerd, genummerd en gedateerd in potlood met: de Haan '86 7/50

*Beeld/papiermaat 21 x 26 cm

*Werk is in uitstekende conditie.

*Verzending is aangetekend...

€ 39,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strechgel
peter-handel-giclee-stilleven-met-kathi-handgesigneerd-uit-2015
Grafiek - handgesigneerd

prachtige grote giclee van de Duitse kunstenaar Peter Handel

afmeting blad  61x46 cm  in nieuwstaat

handgesigneerd en genummerd oplage 50EX

verzendkosten 12.50 in ned  17.50 in belgie

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
siet-zuyderland-chinees-stilleven-kleurenlitho
Tekeningen / Aquarel

Prachtig werk met een chinees thema van Siet Zuyderland. Litho op geschept papier, netjes gemonteerd op zeer dik, wit papier/karton. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1982) en genummerd (I/X), en met rood atelierstempel (SZ).

Huidig bod
€ 100,00
Eindtijd
Geplaatst door
Pronto
Aantal biedingen
1
wolff-buchholz-ets-1972-wachsende-figuren-ii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Wolff Buchholz
Titel: Wachsende Figuren II
Ets (1972), handgesigneerd. Genummerd 129/150
Afmeting blad: 50 x 35cm

VERZENDING

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
niek-van-der-plas-olieverf-bollenvelden
Schilderijen

Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder. Aan achterzijde getiteld "Bollenvelden nabij de "Pan van Persijn" Katwijk".

Paneelmaat 18 x 24 cm. Ingelijst. Lijstmaat 36,3 x 42,3 cm.

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
todor-panayotov-kleurenets-der-schwarze-weg
Grafiek - handgesigneerd

Kleurenets. Potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd  7/35 linksonder.

Beeldmaat 31 x 59 cm. Bladmaat 50 x 65 cm. Losbladig.

Todor Panayotov is geboren te Sofia (Bulgarije) in 1927 en overleden in 1989.

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
ammeg
peter-brouwer-boten-olieverf-op-paneel
Schilderijen

Een olieverf op paneel werk van Peter Brouwer in een prachtige statige goudkleurige lijst.

Het werk is in uitstekende staat en rechts onder gesingneerd met Peter Brouwer.

Het werk inclusief lijst heeft een afmeting van (lxb) 34 x 41.5 cm

Het werk exclusief lijst h...

€ 200,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
helen-frik-litho-op-papier-titel-wildebeesten
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar Helen Frik

Litho op papier

Titel Wildebeesten

Afmeting 49x65cm

Handgesigneerd

Genummerd

In zeer goede staat

€ 19,00
Eindtijd
Geplaatst door
koc
paul-kostabi-giclee-moser-knows-handgesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie giclee van Paul Kostabi

afmeting blad  61x42 cm

handgesigneerd EA Exemplaar

verzendkosten 12.50 in ned  20 euro in belgie

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
christie-van-der-haak-zeefdruk-energieën-3
Grafiek - handgesigneerd

Deze zeefdruk verkeert in perfecte staat. Hij is gedrukt in een oplage van 99 exemplaren en dit is nummer 49. Papiermaat 63 x 50 cm. 1991. Komt u hem ophalen in onze galerie dan krijgt u er een passe-partout omheen, wilt u hem opgestuurd krijgen dan wordt hij aangetekend verzonden in een stevige ...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstbedrijf
manfred-bockelmann-lithografie-landschap
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Manfred Bockelmann
Titel: Landschap
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
harry-araten-lithografie-man-at-work-i
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Harry Araten
Titel: Man at work I
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
harry-araten-lithografie-man-at-work-ii
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar: Harry Araten
Titel: Man at work II
Lithografie, handgesigneerd
Afmeting blad: 15 x 14 cm

VERZENDING

€ 9,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
65