Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
60
eduard-flor-groen-huis-13-00-uur-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

Kleurets door Eduard Flor

Voorstelling van een groen huis in dito landschap

Losbladig, beeldmaat 20x23, bladmaat 33x37

Gesigneerd en genummerd m.o. 'Eduard Flor 28/55'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
herman-brood-originele-tekening-william-burroughs
Tekeningen / Aquarel

Prachtig portret van William Burroughs, één van Herman's grote voorbeelden.

Een bekende opmerking die Brood altijd citeerde van Burroughs: 'Met een beetje paranoia blijf je de mensheid altijd een stapje voor'

Het betreft een te...

€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
herman-brood-tekening-let-s-all-help-learn-the-cowboy-sing-the-blues
Tekeningen / Aquarel

Prachtige originele tekening met de titel: 'let's all help & learn the cowboy sing the blues'

Het betreft een tekening op een postkaart, het formaat is 15 x 10,5 cm.

Gesigneerd en gedateerd 1992.

...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
MBZ
wim-van-der-meij-1949-ets-kerkinterieur
Grafiek - handgesigneerd

Fraai achter glas ingelijste ets van het interieur van de St Jan in Zutphen, een van de oudste kerken in de stad. De ets is in 1994 gemaakt en meet 12x13 cm, de lijst is 26,5 x 34 cm. Met potlood gesigneerd. Het geheel is in uitstekende staat. Nummer 18 uit een oplage van 130.

Over de k...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
artv
hermanus-jozef-wijngaard-riviergezicht-met-diverse-schepen
Schilderijen

Kunstenaar: Hermanus Jozef Wijngaard
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Riviergezicht met diverse schepen
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 60 x 100 CM
Voorkeur: ophalen bij ons in Nieuwersluis

€ 400,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
saniye-bildircin
Grafiek - handgesigneerd

schitterend abstact geschilderd werk , ingelijst 70x90 cm , het werk is uit 1993 en gesigneerd.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
saniye-bildircin
Grafiek - handgesigneerd

prachtig abstract geschilderd werk ,ingelijst 60x80 cm , het werk is uit 1993 en gesigneerd.

€ 150,00
Eindtijd
Geplaatst door
noorderberg
kees-salentijn-litho-22-160
Schilderijen

Litho uit 2003, hand gesigneerd, oplage 22/160, ingelijst.

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strijers2017
richard-smeets-litho-52-200
Schilderijen

Litho van Richard Smeets uit 2003, oplage 52/200, hand gesigneerd, ingelijst.

€ 15,00
Eindtijd
Geplaatst door
Strijers2017
artists-of-the-world-vijf-etsen-diverse-composities
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie collectie van vijf handgesigneerde etsen uit de serie "Artists of the World". Vw. de handige formaten gemakkelijk in te lijsten. Tip! Ook leuk als kunstkado!

Kunstenaars: Dipak Banerjee, Beckers, Hans Sperschneider
Titels: Padora, Amsterda...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
svalbardart
vriendinnen-en-voorspel-freek-v-d-berg
Grafiek - handgesigneerd

FREEK VAN DEN BERG 1918-2000

2 VRIENDINNEN VOOR SPEL MET ELKAAR

ZEEFDRUK IN DE MAAT 25 X 35 CM

GESIGNEERD IN DE PLAAT

GOEDE STAAT

zonder lijst

VERZENDEN AANGTEKEND IN KOKER of OPHALEN IN ZAANDAM

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
heb-je-nog-zin-vandaag-vriendinnen-freek-v-d-berg
Grafiek - handgesigneerd

FREEK VAN DEN BERG 1918-2000

HEB JE NOG ZIN VANDAAG?

GESIGNEERD IN DE PLAAT

GOEDE STAAT

zonder lijst

VOOR VERDERE INFO ZIE ONZE WEBSITE

...
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
vriendinnen-roken-peukie-na-de-vrijage-freek-v-d-berg
Grafiek - handgesigneerd

FREEK VAN DEN BERG 1918-2000

2 VRIENDINNEN na SPELEN MET ELKAAR een peukie roken

GESIGNEERD IN DE PLAAT

GOEDE STAAT

zonder lijst

VOOR VERDERE IN...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
kunstkabinet
regatta-john-foppen-olieverf-op-3d-canvas-gesign-unica-2017
Schilderijen

Afm. Doekmaat: 80 X 80 cm - Titel: " Regatta........ "

In dit werk heeft de kunstenaar, een perfect harmonisch geheel gemaakt dat de aandacht blijft trekken en dit op een manier die niet stoort.

Stroming: Expressief - Abstract

Techniek: Olieverf op can...

€ 249,00
Eindtijd
Geplaatst door
miatzen
peter-brouwer-olie-op-doek-mistig-landschap-met-molen-kapitale-lijst
Schilderijen

Kunstenaar: Peter Brouwer
Techniek: Olieverf op doek
Voorstelling: Mistig landschap met molen
Gesigneerd: Rechtsonder
Afmeting exclusief lijst (lxb): 80 x 100 CM
Inclusief lijst in goede staat

ZZL...

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Marsmeijer
pol-mara-aquarel-uit-1993-gesigneerd-en-gedateerd-ingelijst
Tekeningen / Aquarel

Originele aquarel van Pol Mara (pseudoniem voor Louis Leysen)

Titel: Rêve de pierres

Oplage: uniek werk

Afmetingen werk: 130 X 95 cm

Handgesigneerd en gedateerd 1993

Oplage: uniek

Originele labels gemaakt d...

€ 1200,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernart
herman-brood-gelimiteerde-en-handgesigneerde-zeefdruk-golfer
Grafiek - handgesigneerd

prachtige handgesigneerde kleurenzeefdruk van Herman Brood

afm blad  60x50 cm  in perfecte staat

handgesigneerd en genummerd oplage  350ex

wordt geleverd met echtheidscertificaat

Huidig bod
€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
kleurrijkekunstfriesland
Aantal biedingen
1
bart-drost-acryl-en-gesso-op-bitumenpapier-jongen-met-aardbei
Schilderijen

Origineel schilderij uit 1994 van Nederlandse kunstschilder Bart Drost (1955).
De afbeelding is geschilderd met acrylverf, gesso en oost-indische inkt op bitumenpapier - Maat 53 x 53 cm ( met lijst 80 x 80 cm).

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
AnnaJdeJ
simeon-gonzales-tu
Schilderijen

Title: Tu
Medium: Acryl on canvas
Size: 120 cm x 90 cm
Year: 2017

€ 325,00
Eindtijd
Geplaatst door
esje
gena-abstract-drie-luik-2017
Schilderijen

Acrylverf op doek - gesigneerd - 2017

Origineel werk van kunstenaar Gena.

Wordt geleverd met een certificaat van echtheid.

Zijkanten zijn mee geschilderd.

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Theheartofart
prachtig-beeld-van-vrouw-gesigneerd-n-of-h-23-cm-hoog
Beelden

Prachtig beeld van vrouw - gesigneerd N of H - 23 cm hoog.

Het beeld is gemaakt van kunsthars en gesigneerd met de letter N of H - helaas weet ik niet wie de kunstenaar is.

€ 10,00
Eindtijd
Geplaatst door
tien
ger-lataster-gesigneerde-figuratieve-ets-1973-oplage-40-ex
Grafiek - handgesigneerd

Een vrij zeldzame, figuratieve ets van Ger Lataster uit 1973.

Het werk is gesigneerd en genummerd, oplage 40 ex.

De afmetingen zijn 78 x 56 cm (blad)  en is in zeer goede conditie.

Eventuele verzendkosten: €8.95 (aangetekend/verzekerd).

zzal ...
€ 125,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
klaas-gubbels-houtdruk-la-ribeyre-2009-oplage-30-ex-ingelijst
Grafiek - handgesigneerd

Een van de grootste houtdrukken van Klaas Gubbels 'La Ribeyre' uit 2009.

Het werk is verdiept ingelijst in een fraaie, licht houten, essenkleurige lijst.

€ 1250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Galerie Zien
herman-brood-gelimiteerde-en-handgesigneerde-zeefdruk-moeder-en-kind
Grafiek - handgesigneerd

afm blad  50x60 cm  in perfecte staat

€ 175,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
gena-abstract
Schilderijen

€ 250,00
Eindtijd
Geplaatst door
Theheartofart
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
60