Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
80
fabiola
Grafiek - handgesigneerd

Linosnede van Jack Vreeke dd 1982
voorstellende Fabiola (bekende verschijning in Amsterdam jaren ‘80)
oplage 50 nummer 25

afmetingen 66cm x 51cm
in een aluminium lijst

€ 90,00
Eindtijd
Geplaatst door
hbemmel
breedveld-pentekening-van-liggende-vrouw-unica
Tekeningen / Aquarel

Kunstenaar: Ada Breedveld

techniek: pentekening

Titel: liggende vrouw

Jaar: 1980

Afmetingen: 24 x 34 cm

gesigneerd rechtsonder

tekening op karton

niet ingelijst

Verz...

€ 140,00
Eindtijd
Geplaatst door
jozeph
stenen-relief-italiaanse-charme
Schilderijen

Stenen relief “Italiaanse charme”
Prachtige kleuren
Kunstwerk is een unica en gesigneerd
Afmetingen: B53 x H33cm x D5cm. Werk kan zowel aan wand worden gehangen (ophangvoorziening D-ring voorzien) als staand worden geplaatst.

...
Huidig bod
€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
aartsen
Aantal biedingen
8
hermanus-j-van-zonneveld-litho-zonder-titel
Grafiek - handgesigneerd

Litho van Hermanus J. van Zonneveld, zonder titel. Het werk is met potlood gesigneerd en van oplagenummer 10 / 15 voorzien. Tevens met potlood eigen druk. De litho is gedrukt op dik papier van 56 x 37,5 cm. De afbeelding meet ongeveer 43 x 30 cm. De conditie is goed, lichte verkleuring rondom door ...

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
monschau
jos-van-den-berg-scheveningen-pier-tekening
Tekeningen / Aquarel

Tekening door Jos van den Berg

Voorstelling van de Pier in Scheveningen

Losbladig, beeldmaat 12x19, bladmaat 15x23

Gesigneerd r.o.

Authenticiteit volledig gegarandeerd

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
h-geraerdts-gesigneerd-aquarel
Tekeningen / Aquarel

Titel,  Gorilla.

Het werk is gesigneerd.

Alluminiumlijst met glas.

50x50

€ 75,00
Eindtijd
Geplaatst door
BonaMi
e-smulders-olieverf-op-linnen-washandje
Schilderijen

Titel,  washandje

Techniek olieverf op linnen.

Met houten lijst achter glas.

Afm 23 X 19

Huidig bod
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
BonaMi
Aantal biedingen
1
dick-elffers-de-vis-op-de-stoel-litho
Grafiek - handgesigneerd

Krachtige litho door Dick Elffers

Voorstelling van een vis op en stoel

Losbladig, beeldmaat 38x27, bladmaat 65x51

Gesigneerd en gedateerd in potlood l.o. 'Dick Elffers '54'

Genummerd in potlood r.o. '1-10'

Lichte foxing buiten ...

€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
j-j-van-oost-gem-techniek-zonder-titel
Tekeningen / Aquarel

De Rotterdamse schilder van Johannes van Oost ( geb. 1917 ) woonde ruim zestig jaar in deze stad. In zijn abstracte tekenstijl maakte hij vooral veel landschappen en abstracte composties, maar ook stadsgezichten en stillevens. Het hier aangeboden werk is gemengde techniek, gouache olieverf, pen op p...

€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
janvanamstel
henk-vermolen-zittend-naakt-gemengde-techniek
Tekeningen / Aquarel

Gemengde techniek door Henk Vermolen

Voorstelling van een zittend naakt

Losbladig, beeldmaat 49x30, bladmaat 53x34

Gesigneerd in potlood r.o. 'Henk Vermolen'

Gedateerd in zwart r.o. '26 febr 92'

...
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
willem-minderman-ets-smidswater-den-haag
Grafiek - handgesigneerd

Ets van Willem Minderman van het smidswater te Den Haag. In uitstekende staat, eigen druk, handgesigneerd met potlood.

Afmetingen:
Blad 25 x 32,5 cm
Ets 12,5 x 19 cm

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
KoenKool
kees-buurman-vrouwenportret-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Kees Buurman

Voorstelling van een vrouw op een stoel

Ets onder passepartout, beeldmaat 10x7,5, p.p.maat 49x33

Gesigneerd l.o. 'Kees Buurman', gedateerd '7/61'

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
hans-ebeling-koning-acrylverf-op-papier-bloempotten
Tekeningen / Aquarel

Hans Ebeling Koning

titel: bloempotten

techniek: acrylverf op papier

afmetingen: 31 x 27 cm.

gesigneerd: l.o. HEK 2001 (potlood)

conditie: goed

alleen verzenden

Huidig bod
€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
katekunst
Aantal biedingen
3
rob-cox-streling-ets
Grafiek - handgesigneerd

Ets door Rob Cox

Voorstelling van een erotische streling

Losbladig, beeldmaat 12,5x16, bladmaat 31x36

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Rob Cox '73'

Genummerd l.o. '10/15'

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
jan-verburg-man-d-ballon-kleurets
Grafiek - handgesigneerd

Kleurets door Jan Verburg

Voorstelling van een man in een soort ballonmand

losbladig, beeldmaat 48x56, bladmaat 55x68

Gesigneerd en gedateerd r.o. 'Jan Verburg 72'

Annotatie en nummering l.o. 'eigen druk 0/10'

Authenticiteit volled...

€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
street-artist-venice-mixed-media-on-canvas-inside-my-kaos
Schilderijen

Techniek: Acrylverf op doek, Gemengde techniek, Olieverf op canvas.
Signatuur: Gesigneerd
Staat: Goed
Periode: 1993
Titel van kunstwerk: 'Inside my kaos'
Kunstenaar: onbekende streetartist, Venetie
50 x 70 cm

€ 160,00
Eindtijd
Geplaatst door
BvH
jan-langendam-olieverf-op-doek-muis-prisoner-of-war
Schilderijen

Muis (prisoner of war) - olieverf op doek - gesigneerd - 2003

Titel: "Muis" (prisoner of war)

Kunstenaar: Jan Langendam

Medium: olieverf op doek

Afmeting: 23 x 30 cm

Jaar: 2003

Conditie: zeer goede staat

...
€ 35,00
Eindtijd
Geplaatst door
BvH
pablo-lobato-david-bowie-hommage-in-acrylic
Schilderijen

Acryl op hout - ondertekend - 2017

- Uniek, kleurrijk werk, n perfecte staat
- Afmetingen: 60,0 x 50,0 cm
- Gespannen op houten frame
- Artiest (LO Hamburg)
- Gesigneerd door de kunstenaar rechtsonder

...
€ 80,00
Eindtijd
Geplaatst door
BvH
coos-dieters-strijdbaar-kleurets-1981
Grafiek - handgesigneerd

Kleurets door Coos Dieters

Voorstelling getiteld 'Strijdbaar'

Losbladig, beeldmaat 13x10, bladmaat 15x11,5

Gesigneerd en gedateerd m.o. 'Coos Dieters  Strijdbaar 1981'

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
henny-ragetlie-liggend-naakt-aquarel
Tekeningen / Aquarel

Aquarel door Henny Ragetlie

Voorstelling van een liggend naakt

Keurig onder passepartout, beeldmaat 15x28, p.p.maat 26x40

Herkomst en vermelding achterzijde

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
lenteman
reinier-lucassen-zeefdruk-drieluik-1989-20-60-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Het betreft 3 zeefdrukken op papier van 50 x 67 cm. De afbeelding is 30 x 40 cm. De zeefdrukken zien er nog zeer sprankelend uit. DE zeefdrukken worden je, opgerold in een kartonnen koker, toegezonden. Verzendkosten zijn in Nederland € 12,50.

€ 225,00
Eindtijd
Geplaatst door
jongerius
herman-gordijn-steenets-in-boek-van-th-a-sontrop-gedichten-1962-1996
Grafiek - handgesigneerd

In eenprachtige dichtbundel van Th. A. Sontrop "Gedichten 1962-1996" is de ets van Herman Gordijn opgenomen. Afbeelding 15 x 15 cm. De ets is gedrukt op de persen van Piet Clement. Oplage 16/30. De tekst werd door Joost van de Woestijne gezet uit de Adobe Caslon en gedrukt door Drukkeri...

€ 195,00
Eindtijd
Geplaatst door
jongerius
henk-vierveijzer-kleurendruk-1997-4-40
Grafiek - handgesigneerd

Deze fraaie kleurendruk heeft verwantschap met de Cobra groep. De druk is 50 x 50 cm. De kleurendruk wordt in een kartonnen rol verzonden. In Nederland € 12,50.

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
jongerius
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

Deze fraaie kleurendruk heeft verwantschap met de Cobra groep. De druk is 50 x 50 cm. De kleurendruk wordt in een kortonnen rol verzonden. In Nederland € 12,50.

Huidig bod
€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
jongerius
Aantal biedingen
1
Grafiek - handgesigneerd

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
jongerius
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
80