Gebruik filters
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
82
dirk-harting-grote-ets-van-enkhuizen-gesigneerd
Grafiek - handgesigneerd

Gesigneerde ets van Dirk Harting. Eronder is Enkhuizen geschreven. Afmeting 67 x 52 cm.

Wordt plat verzonden tussen houten platen.

€ 55,00
Eindtijd
Geplaatst door
loft
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Techniek; Zeefdruk

gesigneerd en genummerd met potlood

Jaar; 2000

Oplage; 30 ex

op geschept papier

maten; 48 x 64 cm

Uit de grafiekma; Casa Nova

...
€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
hans-van-der-ham
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Hans van der Ham

Techniek; Zeefdruk

Jaar; 2000

Oplage; 30 ex.

Maten; 48 x 68 cm

Uit de grafiekmap; Casa Nova

€ 25,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
abe-kuipers
Grafiek - handgesigneerd

Kunstenaar; Abe Kuipers

Techniek; Zeefdruk

Oplage; 20 ex

Titel; naar Zee en Duin

maten: 70 x 50 cm

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Renee
theo-koster-schilderij-morning-song
Schilderijen

Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster . Handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4cm titel: " morning song" galerie verkoopwaarde 1500 €

Huidig bod
€ 46,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
8
theo-koster-schilderij-early-rising
Schilderijen

Schilderij in gemengde techniek van de kunstschilder theo koster , handgesigneerd en in zeer goede staat , afmetingen 60x60x4 cm , titel : " early rising " galerie verkoop waarde 1500 €.

Huidig bod
€ 45,00
Eindtijd
Geplaatst door
dorusart
Aantal biedingen
6
rené-carcan-ea
Tekeningen / Aquarel

René carcan

zeefdruk oplage EA

formaat 55/65

ingelijst ja

gesigneerd ja

prachtig kunstwerk

€ 375,00
Eindtijd
Geplaatst door
Mathijs
dick-van-luijn-ets-dorpje-in-pyreneeën
Grafiek - handgesigneerd

Suiker ets

Afmeting: 37,5 x 29 cm, 1962

niet ingelijst

Gesigneerd met potlood

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
dick-van-luijn-ets-schelpen-op-het-strand
Grafiek - handgesigneerd

Schelpen op het strand

Ets

Afmeting: 35,2 x 32,9 cm

Gesigneerd

1969

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
dick-van-luijn-ets-oude-afrikaanse-kastanjebomen
Grafiek - handgesigneerd

Ets

Oude Afrikaanse Kastanjebomen

Afmeting: 59,5 x 39,2 cm

Gesigneerd

niet ingelijst

€ 40,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
dick-van-luijn-ets-terras
Grafiek - handgesigneerd

Dick van Luijn

Gom ets

Terrsstoelen

Gesigneerd

Afmeting: 48 x 33.6 cm

1967

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
pantarei88
shepard-fairey-obey-make-art-not-war-handgesigneerde-offset-screen-print
Grafiek - handgesigneerd

Prachtige iconische print van hoge kwaliteit op stevig speckletone papier, gesigneerd met potlood rechtsonder.

Afmeting: 61 x 91 cm.

Dit werk wordt zorgvuldig verpakt in een kartonnen verzendkoker en aangetekend verzonden.

Huidig bod
€ 50,00
Eindtijd
Geplaatst door
AffordableArt
Aantal biedingen
1
martin-schwarz-1946-zeefdruk
Grafiek - handgesigneerd

Een zeer fraaie (offset) zeefdruk (getiteld "Fussball Theater", 83/280) van de kunstenaar Martin Schwarz (1946). Losbladig. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1996/2005. Afmetingen: 70 cm. x 50 cm. Conditie: mint conditie. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhale...

€ 60,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
martin-schwarz-1946-offset-zeefdruk-abstracte-vrouw
Grafiek - handgesigneerd

Een zeer fraaie offset zeefdruk (96/100) van de kunstenaar Martin Schwarz (1946). Losbladig. Gesigneerd rechts onder en gedateerd 1998. Afmetingen: 50 cm. x 70 cm. Conditie: Mint conditie. Het kunstwerk wordt goed gepakt en verzekerd verzonden. Afhalen is op afspraak mogelijk. Info: www.rkd.nl/sc...

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
martins
herman-brood-handgesigneerde-en-gelimiteerde-zeefdruk-golfer
Grafiek - handgesigneerd

Fraaie kleurenzeefdruk van Herman Brood

Afmeting blad 60 x 50 cm in perfecte staat

Handgesigneerd en genummerd, oplage 350 ex.

Wordt geleverd met echtheidscertificaat

€ 165,00
Eindtijd
Geplaatst door
modernekunstonline
tekening-terry-thompson-1991-ars-botanica-nr-2223
Tekeningen / Aquarel

Mooie tekening met gemengde technieken van Terry Thompson. Komt uit 1991 en is nummer 2223 uit de serie Ars Botanica.

Afmeting: 56  x 76

Zit in een zilverkleurige aluminium lijst

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kristelterbeek
terry-thompson-1990-ars-botanica-nr-1890
Tekeningen / Aquarel

Fraaie grote tekening van Terry Thompson. Gemengde technieken op papier. Gemaakt in 1990. Komt uit de Ars Botanica serie. Nummer 1890.

Afmeting: 56 x 76

zitn zilverkleurige aluminium lijst.

€ 300,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kristelterbeek
peter-klashorst-gemengde-techniek-op-aquarel-papier-road-rage
Tekeningen / Aquarel

Origineel werk van Peter Klashorst, gemengde techniek op aquarel papier.

Afm. 27x37,5 cm.

Achterop gesigneerd.

Foto waarop Peter het werk toont via email aan de hoogste bieder.

€ 65,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
peter-klashorst-gemengde-techniek-op-aquarel-papier-the-woods
Tekeningen / Aquarel

Afm. 27x37,5 cm.

Achterop gesigneerd.

€ 70,00
Eindtijd
Geplaatst door
Kunstig
ab-jongmans-olieverf-op-board-groot
Schilderijen

Olieverf op board, 1962, afmeting 216 x 94 cm. Het werk is in 1963 van de kunstenaar zelf gekocht. Het werk heeft door het expressieve kleurgebruik en omvang een mooie uitstraling in de ruimte. Het is links onder gesigneerd met jaartal. De lijst is origineel door Ab Jongmans aangebracht.

...

€ 750,00
Eindtijd
Geplaatst door
Bergen
herman-brood-zeefdruk-johnny-meijer
Grafiek - handgesigneerd

Grote door Herman handgesigneerde en genummerde zeefdruk "Johnny Meijer" formaat 85x66 cm. Nooit ingelijst geweest. Wordt geleverd met certificaat van echtheid. Dit werk verkeert in goede staat en wordt aangetekend verzonden tenzij het wordt opgehaald.

€ 295,00
Eindtijd
Geplaatst door
estaire
paul-citroen-lithografie-zelfportret
Grafiek - handgesigneerd

In potloot gesigneerde lithografie 19/200,  zelfportret, zonder lijst, afmeting 64x54 cm, met kleine vochtschade

Huidig bod
€ 14,00
Eindtijd
Geplaatst door
Indira
Aantal biedingen
7
leo-jansen-krijtpastel-tekening-couples-art-wedding-holding-hands
Grafiek - handgesigneerd

Leo Jansen (1930-1980), born in Holland, moved to Indonesia when he was ten and there began his craft by sketching bronze-skinned Malaysian girls for leisure. He returned to the Netherlands to study at the Academy of Art then gravitated to Paris, establishing himself as a portraitist of considerab...

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
woestijn007
vijf-zeefdrukken-van-gerard-brussee-kleine-nieuwbouw
Grafiek - handgesigneerd

Vijf Zeefdrukken van Gerard Brussee uit 1984, genummerd, getiteld en gesigneerd in potlood, afm. bladen 34,3x50 cm. Op Fabriano papier, in uitstekende staat.

1. "Nieuwbouw" nr. 10 van 40.

2. "Kleine Nieuwbouw 1", nr. 23 van 35.

3. "Kleine Nie...

€ 30,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
gerard-brussee-ets-doodlopende-stalen-snelweg-1965
Grafiek - handgesigneerd

Ets (eigen druk) van Gerard Brussee uit 1965, getiteld "Doodlopende stalen snelweg", gesigneerd in de plaat en in potlood. Afm. blad 35,3x26,5, beeld 26x19 cm.

Verzending tussen twee plaatjes, 7,50, aangetekend 9,15

€ 20,00
Eindtijd
Geplaatst door
Cello1
OBJECTEN PER PAGINA
  • 25
  • 50
  • 100
AANTAL PAGINA'S:
82