Willem Witjens - Katerveer Zwolle - Ets
Mies Drabbe - Ingelijste isografie: Portet van Jan Toorop - 1907
Ab Steenvoorden - Doosje - Ets
18k witgouden ring met saffier en diamant 0.12ct - rm 16.5
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Dit is een kunstfarde met als inhoud:
- één kleurenlitho (8 kleuren) van Pol Mara (Belgisch kunstenaar)
- één handschrift-litho van Nic Van Bruggen (Belgisch dichter, publicist, kunstcriticus, sportjournalist, reclametekstschrijver en beeldend kunstenaar)
Uitgevoerd door steendrukatelier De Schutter uit Antwerpen.
Grafische vormgeving door Herbert Binneweg
Oplage: 90 exemplaren + 10 in Romeinse cijfers
Dit is exemplaar met nummer III/X
Afmeting farde: 92cmx60cm
Afmeting litho's: 87,5cmx58,5cm
In perfekte staat
Nooit ingekaderd, steeds bewaard in de kunstmap
Bij voorkeur ophalen te Wolvertem (B)
Verzenden kan tegen meerprijs!
Objectlocatie | Wolvertem, België |
Starttijd | 4-11-2017 om 15:50 |
Eindtijd | 14-11-2017 om 19:50 |