Grafiek - handgesigneerd Items aflopend
pol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werk
pol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werkpol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werkpol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werkpol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werkpol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werkpol-mara-kunstmap-litanie-ii-zeldzaam-werk
Pol Mara - Kunstmap - 'Litanie II' - Zeldzaam werk
Grafiek - handgesigneerd
GEPLAATST DOOR
Wolvertem België
98 verkochte items

Omschrijving
Pol Mara 1920 - 1998

Dit is een kunstfarde met als inhoud:

- één kleurenlitho (8 kleuren) van Pol Mara (Belgisch kunstenaar)

- één handschrift-litho van Nic Van Bruggen  (Belgisch dichter, publicist, kunstcriticus, sportjournalist, reclametekstschrijver en beeldend kunstenaar)

Uitgevoerd door steendrukatelier De Schutter uit Antwerpen.

Grafische vormgeving door Herbert Binneweg

Oplage: 90 exemplaren + 10 in Romeinse cijfers

Dit is exemplaar met nummer III/X

Afmeting farde: 92cmx60cm

Afmeting litho's: 87,5cmx58,5cm

In perfekte staat

Nooit ingekaderd, steeds bewaard in de kunstmap

Bij voorkeur ophalen te Wolvertem (B)

Verzenden kan tegen meerprijs!

Verkocht

Starttijd
04-11-17 15:50
Eindtijd
14-11-17 19:50
Aantal biedingen
1

Verzendopties :

Let op: Deze aankoop kan alleen worden afgehaald in Wolvertem, zonder verdere kosten

Garantie :

Dit item valt onder de garantiebepalingen zoals deze gelden op Kunstveiling.