Piet Warffemius - Acryl op doek - 1988(groot werk, sterk afgeprijsd!)
Viktor IV - Saterday Morning Post .
18k bicolour gouden ring met briljant geslepen diamanten 0.15 ct - rm 17
Charlotte Molenkamp - Olieverf op doek: Rode vis
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1977 |
Techniek | Zeefdruk |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 65 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 100 |
Hommage aan Max Ernst - gesigneerde grafiek -- 1977
Prachtig werk van Jan Sierhuis , vervaardigd in 1977 op Velin d'arches 250 grs. te Parijs .
Formaat : 50 x 65 cm.
gesigneerd en gedateerd .
Nummer oplage : 87 / 100 expl.
puntgaaf en nooit ingelijst geweest .
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Waddinxveen, Nederland | ||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Waddinxveen, Nederland |
Starttijd | 11-6-2018 om 0:14 |
Eindtijd | 23-6-2018 om 20:10 |