14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Grote litho van Ger Lataster uit 1994. Afmetingen werk: H122,5 x b81,5 cm. Nummer: 12/50. Conditie: in goede staat. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenciteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegestuurd.
ZZAL
Objectlocatie | Hoek van Holland, Nederland |
Starttijd | 12-1-2018 om 0:06 |
Eindtijd | 22-1-2018 om 20:06 |