14k gouden broche met emaille en parels
Robert Crumb - "Het gezin dat bij elkaar blijft, blijft bij elkaar" 1969
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Witjens, Jan - Willem- Hendrik, geb. Den Haag 08-11-1884
overl. Den Bosch 14-02-1962.
Hij woonde en werkte in Den Haag, hij maakte vele reizen door Europa.
opleiding: Akademie voor B.K. te Den Haag, aanvankelijk als glazennier ,
bij E.W.F. Kerling ( 13 jaar), als kunstschilder, lessen van H.J. Weele
Hij schilderde, aquarelleerde, tekende, etste, lithografeerde,landschappen,
figuren ( naakten) stadsgezichten, stillevens, en sneeuwgezichten.
hij staat vermeld in "De Scheen", en in de Ned. waarde bepalende lijst van kunstenaars,
door de eeuwen heen op waarde : W.19./ hoog.!
Dit werk , stilleven met fruit, gemende techniek, pastel, r.o. gesig. 20e eeuw
is in goede staat, incl. lijst met glas/ 45x68 cm.( de lijst alleen al is zeker 50,- waard)
het werk wordt aangetekend verzonden/ kan zo aan de muur.
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Baarle nassau, Nederland |
Objectlocatie | Baarle nassau, Nederland |
Starttijd | 18-2-2018 om 21:23 |
Eindtijd | 4-3-2018 om 21:23 |