5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Corneille - Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd kopen? Bied vanaf 245!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Kleurenzeefdruk NOORD HOLLAND Handgesigneerd
Afmetingen 60 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 245
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 65
Corneille - Mens, vogel, boot kopen? Bied vanaf 210!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Mens, vogel, boot
Afmetingen 92 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Textiel
Ingelijst Ingelijst
€ 210
Ans Wortel - met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil.. kopen? Bied vanaf 200!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands met 't kind en de poes en 't hoofd dat "hogerop" wil..
Techniek Gouache
Afmetingen 41 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Jan Cremer - Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998 kopen? Bied vanaf 225!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands Kleurenzeefdruk WINTER TULIPS uit 1998
Afmetingen 80 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Armando - Giclee DAS FENSTER Handgesignee kopen? Bied vanaf 189!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits Giclee DAS FENSTER Handgesignee
Techniek Giclée
Afmetingen 52 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 189
Wim Motz - Zonder titel kopen? Bied vanaf 22!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 51 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 22
Cesar Domela - map en 2 boekwerken kopen? Bied vanaf 50!
Cesar Domela (1900-1992) Nederlands Frans map en 2 boekwerken
Techniek Softcover
Afmetingen 29 x 22 cm (h x b)
€ 50
Joost Baljeu - Structures, zeefdruk (groot) kopen? Bied vanaf 150!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Structures, zeefdruk (groot)
Afmetingen 65 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Theo Beerendonk - L’Oiseau de feu kopen? Bied vanaf 300!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands L’Oiseau de feu
Afmetingen 63 x 73 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Jan Cremer - I Paint I Write I Paint kopen? Bied vanaf 175!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands I Paint I Write I Paint
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 27 cm (h x b)
€ 175
Bram van Velde - Composition en Violet kopen? Bied vanaf 110!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Composition en Violet
Techniek Litho
Afmetingen 58 x 78 cm (h x b)
€ 110
Anton Heyboer - Kip - Inkt en klei op geschept papier - 1995 - 35 x 26 cm - ingelijst kopen? Bied vanaf 135!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Kip - Inkt en klei op geschept papier - 1995 - 35 x 26 cm - ingelijst
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 135
Ger Lataster - Zonder titel kopen? Bied vanaf 70!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 70
Ger Lataster - Schilderijen 1939-1996 kopen? Bied vanaf 75!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Schilderijen 1939-1996
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 26 cm (h x b)
€ 75
Afmetingen 60 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Andre van der Vossen - houtsnede 'Kwakelbrug, Edam' kopen? Bied vanaf 45!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands houtsnede 'Kwakelbrug, Edam'
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 33 x 25 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Japans Papier
Ingelijst Ingelijst
€ 45
Lei Molin - Collage zeefdruk proef kopen? Bied vanaf 300!
Lei Molin (1927-1990) Nederlands Collage zeefdruk proef
Afmetingen 82 x 94 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 300
Gerrit Rietveld - Miniatuur Rood Blauwe Stoel kopen? Bied vanaf 55!
Gerrit Rietveld (1888-1964) Nederlands Miniatuur Rood Blauwe Stoel
Techniek Hout
Afmetingen 17 x 12 x 13 cm (h x b x d)
€ 55
Jan Montyn - De uittocht (Genesis) kopen? Bied vanaf 120!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands De uittocht (Genesis)
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 120
Aart Roos - kind in box + monografie kopen? Bied vanaf 20!
Aart Roos (1919-2009) Nederlands kind in box + monografie
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 65 x 47 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 20
1 bieding
Lotti van der Gaag - portret kopen? Bied vanaf 500!
Lotti van der Gaag (1923-1999) Nederlands portret
Techniek Pen (Inkt)
Afmetingen 37 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 500
Jan Montyn - ZONDER TITEL kopen? Bied vanaf 89!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands ZONDER TITEL
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 23 x 49 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 89
Anton Heyboer - Drenthe 1946 kopen? Bied vanaf 395!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Drenthe 1946
Techniek Pastel/Krijt
Afmetingen 62 x 69.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 395
Corneille - Unique kopen? Bied vanaf 20!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Unique
Afmetingen 30 x 24 cm (h x b)
€ 20
Ger Lataster - DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT kopen? Bied vanaf 45!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands DE VADER TOONT ZIJN KIND ZO / KLEURLITHO / 63x75cm / SIG / 1990 PASSE-PARTOUT
Techniek Litho
Afmetingen 46 x 59 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Ger Lataster - Litho in kleur, kleinere oplage kopen? Bied vanaf 85!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur, kleinere oplage
Techniek Litho
Afmetingen 78 x 56 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Ger Lataster - Litho in kleur kopen? Bied vanaf 39!
Ger Lataster (1920-2012) Nederlands Litho in kleur
Techniek Litho
Afmetingen 65 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen
Karel Appel - 'Tibetan Bird' nieuw gelijst kopen? Bied vanaf 955!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands 'Tibetan Bird' nieuw gelijst
Techniek Litho
Afmetingen 95 x 75 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 955
Direct kopen
Karel Appel - "A sunny day with a loving car" kopen? Bied vanaf 150!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands "A sunny day with a loving car"
Techniek Hardcover
Afmetingen 33 x 33 cm (h x b)
€ 150
Direct kopen
Jan Cremer - 'Kaukasus' (mooi gelijst) kopen? Bied vanaf 250!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands 'Kaukasus' (mooi gelijst)
Afmetingen 81 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 250
Direct kopen
Jan Cremer - l'Histoire des Coeurs kopen? Bied vanaf 295!
Jan Cremer (1940-2024) Nederlands l'Histoire des Coeurs
Afmetingen 75 x 95 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 295
Direct kopen
Karel Appel - Kikker kopen? Bied vanaf 600!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Kikker
Afmetingen 41 x 61 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 600
Direct kopen
Corneille - Three Compositions kopen? Bied vanaf 345!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Three Compositions
Techniek Litho
Afmetingen 55 x 46 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 345
Direct kopen
Corneille - ongekend kopen? Bied vanaf 375!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch ongekend
Techniek Litho
Afmetingen 69 x 84 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 375
Direct kopen
Carel Visser - Zonder titel kopen? Bied vanaf 225!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Joost Baljeu - Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995 kopen? Bied vanaf 475!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Ingelijste seriegrafie in kleur: Focus III- 1995
Afmetingen 67 x 66 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 475
Direct kopen
Techniek Droge Naald
Afmetingen 65 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 195
Direct kopen
Carel Visser - gesigneerde zeefdruk kopen? Bied vanaf 100!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands gesigneerde zeefdruk
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 100
Direct kopen
Armando - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 149!
Armando (1929-2018) Nederlands Duits gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 149
Direct kopen
Peter Struycken - zonder titel kopen? Bied vanaf 259!
Peter Struycken (1939) Nederlands zonder titel
Afmetingen 50 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 259
Direct kopen