5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Ans Wortel - Ingelijste gemengde techniek: 'die op haar lange benen ons koos om ertussen...' kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Ingelijste gemengde techniek: 'die op haar lange benen ons koos om ertussen...'
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 30 x 26 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Corneille - 12 mooi ingelijste Corneille prentjes kopen? Bied vanaf 50!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 12 mooi ingelijste Corneille prentjes
Techniek Offset
Afmetingen 14 x 10 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
Huidig bod
€ 60
2 biedingen
Peter Struycken - zeefdruk: geometrisch abstract (1966) kopen? Bied vanaf 250!
Peter Struycken (1939) Nederlands zeefdruk: geometrisch abstract (1966)
Afmetingen 48 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Corneille - Litho zonder titel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Litho zonder titel
Techniek Litho
Afmetingen 41 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 150
Jeroen Henneman - Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!) kopen? Bied vanaf 75!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Boek: Verzameld werk - 2002 (gesigneerd!)
Techniek Hardcover
Afmetingen 31.5 x 25 cm (h x b)
€ 75
Ans Wortel - Tijdsspreuk kopen? Bied vanaf 125!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Tijdsspreuk
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 125
Ans Wortel - Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977 kopen? Bied vanaf 59!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Foto-litho: kunst is de weg herkenbaar maken - 1977
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 48 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 59
Hannes Postma - Grote in 1962 gemaakte gemengde techniek "grand Spectacle" gesigneerd kopen? Bied vanaf 76!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote in 1962 gemaakte gemengde techniek "grand Spectacle" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 76
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Eugène Brands - Litho: Dame met bloemenvazen - 1995 kopen? Bied vanaf 250!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Litho: Dame met bloemenvazen - 1995
Techniek Litho
Afmetingen 45 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Kees van Bohemen - Ingelijste kleuren zeefdruk: Monkey - 1976 kopen? Bied vanaf 189!
Kees van Bohemen (1928-1985) Nederlands Ingelijste kleuren zeefdruk: Monkey - 1976
Afmetingen 83 x 78 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 189
Anton Heyboer - Ets - 1985 kopen? Bied vanaf 175!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Ets - 1985
Techniek Ets
Afmetingen 70 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Theo Beerendonk - 1968 - gemengde techniek (papier, lino, gouache, visnet) "Naakt in rood" kopen? Bied vanaf 148!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands 1968 - gemengde techniek (papier, lino, gouache, visnet) "Naakt in rood"
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 148
Jan Montyn - 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968 kopen? Bied vanaf 750!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands 10 etsen en 10 korte gedichten - 1968
Techniek Ets/Aquatint
Afmetingen 41 x 30.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 750
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Ans Wortel - Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976 kopen? Bied vanaf 225!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Gemengde techniek: ''bewoners van 'n blauw gebied ... - 1976
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 40 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Theo Beerendonk - Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst! kopen? Bied vanaf 181!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Bijzonder in 1967 pointillistisch geschilderd vrouwelijk naakt - mooi gelijst!
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 40 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 181
Eugène Brands - 2 boeken: Schilderijen/Collages en Assemblages kopen? Bied vanaf 99!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands 2 boeken: Schilderijen/Collages en Assemblages
Techniek Hardcover
Afmetingen 34.5 x 24 cm (h x b)
€ 99
Corneille - Zilveren broche met doosje kopen? Bied vanaf 65!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Zilveren broche met doosje
Techniek Zilver
Afmetingen 2.5 x 3.8 x 0.5 cm (h x b x d)
€ 65
Afmetingen 1 x 10 x 10 cm (h x b x d)
Gesigneerd Gemerkt/Merksticker
€ 39
Hannes Postma - Grote in 1959 gemaakte gemengde techniek "Horizontaal" gesigneerd kopen? Bied vanaf 58!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote in 1959 gemaakte gemengde techniek "Horizontaal" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 35 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
Huidig bod
€ 58
1 bieding
Corneille - Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989 kopen? Bied vanaf 299!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Ingelijste zeefdruk: Sterrenbeelden - 1989
Afmetingen 109 x 79.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 299
Hannes Postma - Grote - 1985- gemengde techniek op papier "Hypno's mok" gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Hannes Postma (1933-2020) Nederlands Grote - 1985- gemengde techniek op papier "Hypno's mok" gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 65
Techniek Litho
Afmetingen 50.5 x 65.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 499
Theo Beerendonk - unieke 1971 abstracte reliëfdruk - compositie in blauw - gesigneerd kopen? Bied vanaf 65!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands unieke 1971 abstracte reliëfdruk - compositie in blauw - gesigneerd
Techniek Monotype
Afmetingen 45 x 60 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 65
Techniek Litho
Afmetingen 38 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Corneille - 6 schaaltjes groot model kopen? Bied vanaf 35!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch 6 schaaltjes groot model
Afmetingen 2.5 x 12 cm (h x b)
€ 35
Techniek Litho
Afmetingen 102 x 83 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Cees Kortlang - Grote abstract expressionistische gemengde techniek op papier - 1978 - kopen? Bied vanaf 58!
Cees Kortlang (1926-2008) Nederlands Grote abstract expressionistische gemengde techniek op papier - 1978 -
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 66 x 51 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 58
Eugène Brands - Ingelijste zeefdruk: Eenhoorn(groot werk!) kopen? Bied vanaf 399!
Eugène Brands (1913-2002) Nederlands Ingelijste zeefdruk: Eenhoorn(groot werk!)
Afmetingen 86.5 x 96 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 399
Jeroen Henneman - bronzen beeld: ''de stad'' - 1989 kopen? Bied vanaf 1995!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands bronzen beeld: ''de stad'' - 1989
Techniek Brons
Afmetingen 37 x 40 x 20 cm (h x b x d)
Gewicht 2870 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.995
Jeroen Henneman - Zwart gelakt metalen sculptuur: Nederlandse muziekprijs - 2009 kopen? Bied vanaf 1250!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands Zwart gelakt metalen sculptuur: Nederlandse muziekprijs - 2009
Techniek IJzer
Afmetingen 36 x 36 x 5 cm (h x b x d)
Gewicht 522 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.250
Anton Heyboer - Cancan danseres kopen? Bied vanaf 1000!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Cancan danseres
Techniek Acryl
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.000
Corneille - Le Matin kopen? Bied vanaf 320!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Le Matin
Afmetingen 65 x 55 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 320
Jan Montyn - Ingelijste ets, Mekong II kopen? Bied vanaf 100!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Ingelijste ets, Mekong II
Techniek Ets
Afmetingen 60 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100