5. Liga Nieuw Beelden

Liga Nieuw Beelden

Opgericht in 1955 - opgeheven in 1969

Liga Nieuw Beelden

Karel Appel - Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Affiche – Viagalerie / Nikonfotogalerie
Afmetingen 110 x 80 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Karel Appel - Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie kopen? Bied vanaf 49!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Christian Dotremont - Affiche - Viagalerie
Afmetingen 75 x 55.5 cm (h x b)
€ 49
Direct kopen
Bram van Velde - Les Lithographies III + DLM216 + DLM240 kopen? Bied vanaf 95!
Bram van Velde (1895-1981) Nederlands Les Lithographies III + DLM216 + DLM240
Techniek Softcover
Afmetingen 38 x 28 cm (h x b)
€ 95
Direct kopen
Corneille - Vrouw met vogel kopen? Bied vanaf 150!
Corneille (1922-2010) Nederlands Belgisch Vrouw met vogel
Afmetingen 73 x 88 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Karel Appel - Pepie en Jaco kopen? Bied vanaf 170!
Karel Appel (1921-2006) Nederlands Pepie en Jaco
Techniek Hardcover
Afmetingen 34 x 27 cm (h x b)
€ 170
Direct kopen
Techniek Ets
Afmetingen 120 x 100 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 7.250
Direct kopen
Pierre van Soest - gesigneerde litho kopen? Bied vanaf 45!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands gesigneerde litho
Techniek Litho
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Wim Motz - Olieverf op doek | 'Houthaven van Stolk Rotterdam'| Eind jaren '50 kopen? Bied vanaf 1000!
Wim Motz (1900-1977) Nederlands Olieverf op doek | 'Houthaven van Stolk Rotterdam'| Eind jaren '50
Afmetingen 67 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.000
Direct kopen
Andre van der Vossen - Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot) kopen? Bied vanaf 1495!
Andre van der Vossen (1893-1963) Nederlands Abstracte compositie, olieverf op doek (zeer mooi ingelijst, groot)
Afmetingen 77 x 112 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.495
Direct kopen
Anton Heyboer - The System and the Animal kopen? Bied vanaf 750!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands The System and the Animal
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 100 x 127 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 750
Direct kopen
Afmetingen 69 x 70.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 1.995
Direct kopen
Techniek Gouache
Afmetingen 30 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 995
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 85 x 58 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 1.480
Direct kopen
Jeroen Henneman - 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk kopen? Bied vanaf 90!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands 4 boeken/gidsen & groot ingelijst werk
Techniek Hardcover
Afmetingen 25 x 18 cm (h x b)
€ 90
Direct kopen
Jan Montyn - handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000 kopen? Bied vanaf 60!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands handgesigneerde kleurenlitho | 'Zonder titel' | 2000
Techniek Litho
Afmetingen 30 x 21 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 60
Direct kopen
Pierre van Soest - Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk kopen? Bied vanaf 40!
Pierre van Soest (1930-2001) Nederlands Met Jan van Eyck op bezoek bij de familie Arnolfini, zeefdruk
Afmetingen 50 x 65 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 40
Direct kopen
Techniek Offset
Afmetingen 85 x 44 cm (h x b)
€ 45
Direct kopen
Techniek Aquarel
Afmetingen 29 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Drager Zijde
€ 145
Direct kopen
Techniek Overig
Afmetingen 160 x 40 x 1 cm (h x b x d)
Gewicht 30 g
Gesigneerd Signatuur meegedrukt
€ 120
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 76 x 39 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 350
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 81.5 x 66.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 495
Direct kopen
Theo Beerendonk - aquarel Liggend naakt kopen? Bied vanaf 45!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands aquarel Liggend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 23 x 37 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Theo Beerendonk - zittend naakt kopen? Bied vanaf 75!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands zittend naakt
Techniek Aquarel
Afmetingen 21 x 20 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 75
Direct kopen
Jan Montyn - Indochine 1974 kopen? Bied vanaf 85!
Jan Montyn (1924-2015) Nederlands Indochine 1974
Techniek Ets
Afmetingen 23 x 29 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 85
Direct kopen
Anton Heyboer - Christus aan het kruis kopen? Bied vanaf 150!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands Christus aan het kruis
Techniek Aquarel
Afmetingen 81 x 111 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 150
Direct kopen
Constant - Horreur kopen? Bied vanaf 250!
Constant (1920-2005) Nederlands Horreur
Techniek Litho
Afmetingen 74 x 57 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Nico Molenkamp - zonder titel kopen? Bied vanaf 45!
Nico Molenkamp (1920-1998) Nederlands zonder titel
Afmetingen 28.5 x 24.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 45
Direct kopen
Carel Visser - Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie) kopen? Bied vanaf 699!
Carel Visser (1928-2015) Nederlands Oxiderend stalen beeld: twee zusters - 2000 (grote versie)
Techniek Overig
Afmetingen 8 x 12 x 4 cm (h x b x d)
Gewicht 1271 g
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 699
Direct kopen
Eduard Flor - geen titel kopen? Bied vanaf 100!
Eduard Flor (1925-2015) Nederlands geen titel
Techniek Potlood
Afmetingen 36 x 41 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 100
Direct kopen
Anton Rooskens - Vogelman kopen? Bied vanaf 450!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Vogelman
Techniek Litho
Afmetingen 53 x 43 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 450
Direct kopen
Afmetingen 71 x 91 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 499
Direct kopen
Anton Rooskens - Kleurenlitho kopen? Bied vanaf 825!
Anton Rooskens (1906-1976) Nederlands Kleurenlitho
Techniek Litho
Afmetingen 103 x 82 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 825
Direct kopen
Ted Felen - Israël kopen? Bied vanaf 200!
Ted Felen (1931-2016) Nederlands Israël
Techniek Hout/Linosnede
Afmetingen 53 x 38 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 200
Direct kopen
Afmetingen 83 x 71 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 275
Direct kopen
Ernst Vijlbrief - Kale man kopen? Bied vanaf 30!
Ernst Vijlbrief (1934-2010) Nederlands Kale man
Techniek Aquarel
Afmetingen 50 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd/Drukgesigneerd
€ 30
Direct kopen
Afmetingen 106 x 106 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 400
Direct kopen
Theo Beerendonk - Naakt. Liggende dame. Ets. kopen? Bied vanaf 65!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Naakt. Liggende dame. Ets.
Techniek Ets
Afmetingen 27 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Alleen in Passe-partout
€ 65
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met zwart en rode blokjes kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met zwart en rode blokjes
Afmetingen 56 x 76 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Jeroen Henneman - kompositie met kubussen kopen? Bied vanaf 225!
Jeroen Henneman (1943) Nederlands kompositie met kubussen
Techniek Potlood
Afmetingen 26.5 x 26.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 225
Direct kopen
Willem Hussem - Compositie met gekruiste lijnen in groen op blauw kopen? Bied vanaf 225!
Willem Hussem (1900-1974) Nederlands Compositie met gekruiste lijnen in groen op blauw
Afmetingen 100 x 70 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 225
Direct kopen
Techniek Litho
Afmetingen 50 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 175
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Zeefdruk: Formatie C kopen? Bied vanaf 250!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Zeefdruk: Formatie C
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Jan Schoonhoven - Structureel abstract - uit "Formatie" kopen? Bied vanaf 239!
Jan Schoonhoven (1914-1994) Nederlands Structureel abstract - uit "Formatie"
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 239
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Afmetingen 50 x 32 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 250
Direct kopen
Joost Baljeu - Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer! kopen? Bied vanaf 390!
Joost Baljeu (1925-1991) Nederlands Lichtruimte, zeefdruk (mooi ingelijst) - Laatste keer!
Afmetingen 42 x 72 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Ingelijst Ingelijst
€ 390
Direct kopen
Ans Wortel - Grote monochrome ETS "verwaaiend, er wézen…," handgesigneerd / oplage 100 kopen? Bied vanaf 21!
Ans Wortel (1929-1996) Nederlands Grote monochrome ETS "verwaaiend, er wézen…," handgesigneerd / oplage 100
Techniek Litho
Afmetingen 64 x 50 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 21
Direct kopen
Anton Heyboer - audio 4x kopen? Bied vanaf 50!
Anton Heyboer (1924-2005) Nederlands audio 4x
Techniek Overig
Afmetingen 12 x 14 x 1 cm (h x b x d)
€ 50
Direct kopen
Theo Beerendonk - Jaren 60 erotische gemengde techniek op papier "Voloptueus naakt" - gesigneerd kopen? Bied vanaf 39!
Theo Beerendonk (1905-1979) Nederlands Jaren 60 erotische gemengde techniek op papier "Voloptueus naakt" - gesigneerd
Techniek Gemengde Techniek
Afmetingen 25 x 30 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
€ 39
Direct kopen